Meitene pusaudze regulāri sit savu jau tā slimo māti

2 komentāri
Meitene pusaudze regulāri sit savu jau tā slimo māti

Pārdaugavā kāda pusaugu meitene regulāri sit savu jau tā slimo mammu. Par to zina gan apkārtnē dzīvojošie cilvēki, gan likumsargi, taču māte iesniegumus policijā neraksta. Līdz ar to policija ne ar ko nevar līdzēt.

Cilvēki, kas par to ziņoja, bija izmisumā – viņi bija neziņā, ko darīt, jo māte atteikusies no palīdzības. Tāpat arī policisti uz adresi ir braukuši, taču vismaz pagaidām nekādus nopietnus mērus nav pieņēmuši. Tas, visticamāk, tālab, ka iebiedētā māte atsakās no palīdzības un droši vien neraksta iesniegumus. Vai nu baiļu dēļ, vai arī mīlestības pret savu bērnu dēļ nekas netiek darīts.

Piektdien raidījuma Degpunktā komandai sievietes kaimiņi norādīja un dzīvokli, kuru jau apciemojuši likumsargi. Tur durvis atvēra sieviete, kura apstiprināja, ka viņai neklājas viegli, taču no Degpunkta komandas palīdzības viņa atteicās.

Sieviete stāsta – viņas meita viņai esot atvainojusies.

Tiek noskaidrots, ka uzbrukumos ne tikai tiek palaistas rokas, bet talkā tiekot ņemts pat karsts gludeklis.

Tieši šī iemesla dēļ raidījuma Degpunktā komanda nākt pie prāta gan konfliktos iesaistītas personas, gan visus, kas ir notiekošā liecinieki. Pirmkārt – darīt otram pāri, īpaši savai mātei, ir prātam neaptverami. Otrkārt – par nopietnu miesas bojājumu nodarīšanu likums paredz cietumsodu. Ja māte gatava pieciest pāri darījumus, diez vai viņa novēlētu savam bērnam nonākšanu aiz restēm.

Video!

2 komentāri