Meitene pusaudze regulāri sit savu jau tā slimo māti

2 komentāri

Pārdaugavā kāda pusaugu meitene regulāri sit savu jau tā slimo mammu. Par to zina gan apkārtnē dzīvojošie cilvēki, gan likumsargi, taču māte iesniegumus policijā neraksta. Līdz ar to policija ne ar ko nevar līdzēt.

Cilvēki, kas par to ziņoja, bija izmisumā – viņi bija neziņā, ko darīt, jo māte atteikusies no palīdzības. Tāpat arī policisti uz adresi ir braukuši, taču vismaz pagaidām nekādus nopietnus mērus nav pieņēmuši. Tas, visticamāk, tālab, ka iebiedētā māte atsakās no palīdzības un droši vien neraksta iesniegumus. Vai nu baiļu dēļ, vai arī mīlestības pret savu bērnu dēļ nekas netiek darīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektdien raidījuma Degpunktā komandai sievietes kaimiņi norādīja un dzīvokli, kuru jau apciemojuši likumsargi. Tur durvis atvēra sieviete, kura apstiprināja, ka viņai neklājas viegli, taču no Degpunkta komandas palīdzības viņa atteicās.

Sieviete stāsta – viņas meita viņai esot atvainojusies.

Tiek noskaidrots, ka uzbrukumos ne tikai tiek palaistas rokas, bet talkā tiekot ņemts pat karsts gludeklis.

Tieši šī iemesla dēļ raidījuma Degpunktā komanda nākt pie prāta gan konfliktos iesaistītas personas, gan visus, kas ir notiekošā liecinieki. Pirmkārt – darīt otram pāri, īpaši savai mātei, ir prātam neaptverami. Otrkārt – par nopietnu miesas bojājumu nodarīšanu likums paredz cietumsodu. Ja māte gatava pieciest pāri darījumus, diez vai viņa novēlētu savam bērnam nonākšanu aiz restēm.

Video!

TOP komentāri

 • vērotājs
  +1 +1 0

  vērotājs

  Tāda tagad audzināšana. Bērniem nekas nav svēts.Viņiem nav cieņas un pienākumu pret ģimenes locekļiem. Esmu dzirdējis kā bērni izkliedz savas tiesības,kuras tiek presē sīki iztirzātas.
 • ince
  0 0 0

  ince

  Jā, nu tā meitene veido sev karmu, bet pusaudžiem jau viss pie kājas, iedomājas, ka ir pasaules nabas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl