Komentāri
Mēģinot atsvabināt pūķi no augstsprieguma vadiem, zēns gūst plaukstu apdegumus
Foto: LETA

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam 12 gadus vecam zēnam Rīgā, kurš, mēģinot atsvabināt augstsprieguma vados aizķērušos pūķi, guvis abu plaukstu apdegumus, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Mediķu palīdzība bija nepieciešama arī kādai 14 gadus vecai meitenei un 17 gadus vecai jaunietei Rīgā, kurām konstatēta saindēšanās ar alkoholu. Tāpat mediķi konstatējuši, ka arī kāds 16 gadus vecs jaunietis Latgalē ir saindējies ar alkoholu

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitenītei pēc izkrišanas no dīvāna smadzeņu satricinājums

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama kādai septiņus mēnešus vecai meitenītei Latgalē, kura izkritusi no dīvāna, gūstot smadzeņu satricinājumu.

Savukārt kāds 10 gadus vecs zēns sev virsū uzrāvis karstu ūdeni, gūstot rokas, kakla un krūšu apdegumus. Abi cietušie nogādāti slimnīcā.

Zāģējot zarus, vīrietim pa galvu trāpa akmens

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam 29 gadus vecam vīrietim, kuram, zāģējot koka zarus, pa galvu trāpījis akmens mūra fragments.

Malēja skaidroja, ka vīrietis zāģējis koka zarus, līdz viens no tiem uzkritis uz akmens mūra. Savukārt tas licis kādam akmens fragmentam atdalīties, trāpot vīrietim pa galvu. Cietušais nogādāts slimnīcā ar galvas smadzeņu satricinājumu.

Tāpat mediķu palīdzība bija nepieciešama Zemgales reģionā kādai 59 gadus vecai sievietei, kurai, mežmalā cērtot krūmus, no rokas izkritusi mačete un uzkritusi uz kājas. Cietusī nogādāta slimnīcā ar grieztu brūci.

Savukārt kāds 33 gadus vecs vīrietis Vidzemes reģionā, cērtot malku, iecirtis sev rokā. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Tāpat mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam iereibušam vīrietim Kurzemē, kuram pēc ilgstošas gulēšanas ezera malā konstatēta vispārēja ķermeņa atdzišana.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD saņēmis 1235 izsaukumus, no kuriem 204 bija saistīti ar traumām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl