Komentāri

Kāds vīrietis mēģinājis aizmukt meklēšanā izsludinātu Žiguļi markas auto, un neraugoties uz izmisīgajiem mēģinājumiem izvairīties no likumsargiem, viņam tas tomēr neizdevās.

Rīgas Pašvaldības policija ar dienesta kameru fiksējusi pakaļdzīšanos. Interesanti, ka vīrietis centās aizmukt ātru traucoties pa mikrorajonu iekšpagalmiem un gājēju trotuāriem, kas ir īpaši bīstami. Beigu beigās policijai kopīgiem spēkiem tomēr izdevās aizturēt bēguļotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl