Mediķi meklē vilciena notriektu vīrieti

Komentāri

Pakļūt zem braucoša vilciena, gūt dažādus savainojumus un aiziet no nelaimes vietas, pat nenojaušot, ka patiesībā vajadzētu apmeklēt slimnīcu – tas tik tiešām ir iespējams. Šādi notikumi piedzīvoti pavisam nesen, dzelzceļa stacijā Rīgā.

Bija agrs darba dienas rīts, kad kāds vīrietis dzelzceļa stacijā Mangaļi, Sarkandaugavā, mēroja ceļu, iespējams, mājup, iespējams, uz kādu ballīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gājējs nolēmis doties pa īsāko ceļu – sliedes šķērsot nevis vietā, kur to godīgi jādara, bet gan izlīst pa kravas vilciena apakšu un tā ietaupīt gan kādu minūti laika, gan mazliet enerģijas.

Labi, ka vīrieša kājas nekur nebija ieķērušās un viņš paguvis tikt no braucošā vilciena apakšas ārā, taču ne bez traumām – šo to sasitis, šo to savainojis, un notiekošo pamanījis arī mašīnists, kurš nekavējoties bremzējis un zvanījis “ātrajai palīdzībai”.

Taču iereibušais jaunietis aizgājis no notikuma vietas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl