Komentāri
Mediķi glābj pļavā guļošu sadzērušos vīrieti; puika saostās superlīmi
Foto: LETA

Vakar mediķi pļavā Vidzemē atraduši kādu 46 gadus vecu vīrieti, kuram konstatēta ķermeņa atdzišana, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Mediķi konstatējuši, ka vīrietis ir alkohola reibumā. Nav zināms, cik ilgu laiku vīrietis pavadījis, guļot pļavā. Iereibušais nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši izsaukumu arī pie kāda 10 gadus veca zēna Kurzemē, kurš pieķerts, ostot superlīmi. Puika nogādāts slimnīcā.

Slimnīcā nogādāts arī kāds 51 gadu vecs vīrietis Rīgā, kuram notikusi saindēšanās pēc augu maisījumu jeb tā saukto spaisa lietošanas.

Ar termiskiem apdegumiem slimnīcā nogādāts kāds jaunietis no Vidzemes. 13 gadus vecajam puisim rokās plīsusi kafijas krūze, kurā bijis karsts ūdens. Ūdens ielijis jaunietim klēpī.

Termiskus apdegumus guvis kāds 61 gadu vecs vīrietis Latgalē, kurš sev uz kājām uzlējis karstu ūdeni.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD saņēmis 1076 izsaukumus, no kuriem 238 bija saistīti ar traumām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl