Mazi puikas Zolitūdē spēlējoties riskē ar dzīvību

Komentāri

Vienas dienas laikā likumsargiem un glābējiem nācies doties palīgā vairākiem bērniem, kuri nonākuši sprukās pēc kāpiena uz kādas būves jumta Zolitūdē.

Pirmais no puisēniem pirmdienas pēcpusdienā uzrāpies uz četrus metrus augstā elektrosadales apakšstacijas jumta. Visticamāk, viņš uz aptuveni četrus metrus augstā jumta nonācis, uzkāpjot pa blakus augošo koku. Astoņus gadus vecajam bērnam par pārsteigumu, kāpiens lejā izrādījies krietni vien grūtāks, nekā viņš bija domājis. Būdiņa atrodas skolas teritorijā, tādēļ par šo situāciju uzzinājusi arī pie skolas dežurējošā policiste, kas saukusi pēc palīdzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kuriozi ir tas, ka blakus esošās skolas vecāko klašu audzēkņi centušies palīdzēt mazajam kāpējam, taču puisēns viņus apmētājis ar stikliem un akmeņiem, kurus atradis uz būdiņas jumta. Tādēļ policistei nekas cits neatlika, kā saukt palīgā kolēģus. Jau pēc mirkļa, kad pāris brašākie zēni tomēr bija nokļuvuši uz jumta pie pārbiedētā puikas, sirēnām skanot, notikuma vietā ieradusies arī policijas patruļa.

Puisēns tika nogādāts mājās pie vecākiem. Pārējie skolēni, skaļi apspriežot pieredzēto, devušies prom, bet policiste, beigusi savu dežūru pie skolas un, pārdomājot notikušo, atgriezusies mājās.

Foto:

Taču, kā izrādās, vien pēc dažām stundām šajā vietā jau atkal atskanējušas sirēnas, jo izsaukums atskanējis glābšanas dienestā. Uz jumta atkal bija uzrāpies kāds cits bērns.

Glābēji atklāj, ka šādi un līdzīgi saucieni pēc palīdzības pēdējā laikā kļūst gandrīz vai par ikdienu.

Skaties video un uzzini vairāk!

Lasi vēl