Mazi puikas Zolitūdē spēlējoties riskē ar dzīvību

Komentāri

Vienas dienas laikā likumsargiem un glābējiem nācies doties palīgā vairākiem bērniem, kuri nonākuši sprukās pēc kāpiena uz kādas būves jumta Zolitūdē.

Pirmais no puisēniem pirmdienas pēcpusdienā uzrāpies uz četrus metrus augstā elektrosadales apakšstacijas jumta. Visticamāk, viņš uz aptuveni četrus metrus augstā jumta nonācis, uzkāpjot pa blakus augošo koku. Astoņus gadus vecajam bērnam par pārsteigumu, kāpiens lejā izrādījies krietni vien grūtāks, nekā viņš bija domājis. Būdiņa atrodas skolas teritorijā, tādēļ par šo situāciju uzzinājusi arī pie skolas dežurējošā policiste, kas saukusi pēc palīdzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kuriozi ir tas, ka blakus esošās skolas vecāko klašu audzēkņi centušies palīdzēt mazajam kāpējam, taču puisēns viņus apmētājis ar stikliem un akmeņiem, kurus atradis uz būdiņas jumta. Tādēļ policistei nekas cits neatlika, kā saukt palīgā kolēģus. Jau pēc mirkļa, kad pāris brašākie zēni tomēr bija nokļuvuši uz jumta pie pārbiedētā puikas, sirēnām skanot, notikuma vietā ieradusies arī policijas patruļa.

Puisēns tika nogādāts mājās pie vecākiem. Pārējie skolēni, skaļi apspriežot pieredzēto, devušies prom, bet policiste, beigusi savu dežūru pie skolas un, pārdomājot notikušo, atgriezusies mājās.

Foto:

Taču, kā izrādās, vien pēc dažām stundām šajā vietā jau atkal atskanējušas sirēnas, jo izsaukums atskanējis glābšanas dienestā. Uz jumta atkal bija uzrāpies kāds cits bērns.

Glābēji atklāj, ka šādi un līdzīgi saucieni pēc palīdzības pēdējā laikā kļūst gandrīz vai par ikdienu.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl