Matīsa kapu apmeklētāji trīc bailēs

Komentāri

Rīgā ir vietas, kur cilvēkiem jātrīc bailēs. Degpunktā komandas aptaujātie ļaudis atzinās, ka uz kapiem pie mirušajiem tuviniekiem neiet viņi nespēj, taču, kad iet, baidās kļūt par noziedznieku upuriem.

Kapi vispār nav laika pavadīšanai patīkamākā vieta, taču ir daži kapi, kas atrodas īpaši neomulīgās vietās. Vieni no tiem ir Matīsa kapi Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tos no vienas puses ieskauj sliedes, no otras – visai industriāls rajons, savukārt no trešās – Centrālcietums.

Pagājušās svētdienas pēcpusdienā kādai kundzei uzbruka 55 gadus vecs vīrietis un, sitot savu upuri, mēģināja viņu aplaupīt. Citi kapu apmeklētāji notiekošo pamanīja un vīrieti, par laimi, izdevās notvert. Viņš jau agrāk ir tiesāts par laupīšanām un paskaidrojis, ka esot piedzēries un notikušo neatceroties.

Lūk, pateicoties šādiem gadījumiem, kapu kopēji te strādā zibenīgi un vēlas, kaut acis viņiem būtu arī pakausī, lai laikus pamanītu, kad piezogas kāds ļaundaris.

Kundzes arī rūpīgi apsver, ko uz kapiem ņemt līdzi – pilnīgi bez neviena centa kabatā gluži nevar, līdzi jāņem arī e-talons, telefons un atslēgas. Tātad – zaudēt ir ko.

Jādomā, ka par regulārām patruļām šajā teritorijā būtu priecīgs ikviens kapu apmeklētājs, kuram līdz šim vienmēr nācies drebēt bailēs par savu veselību un dzīvību.

Lasi vēl