Matīsa kapu apmeklētāji trīc bailēs

Komentāri

Rīgā ir vietas, kur cilvēkiem jātrīc bailēs. Degpunktā komandas aptaujātie ļaudis atzinās, ka uz kapiem pie mirušajiem tuviniekiem neiet viņi nespēj, taču, kad iet, baidās kļūt par noziedznieku upuriem.

Kapi vispār nav laika pavadīšanai patīkamākā vieta, taču ir daži kapi, kas atrodas īpaši neomulīgās vietās. Vieni no tiem ir Matīsa kapi Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tos no vienas puses ieskauj sliedes, no otras – visai industriāls rajons, savukārt no trešās – Centrālcietums.

Pagājušās svētdienas pēcpusdienā kādai kundzei uzbruka 55 gadus vecs vīrietis un, sitot savu upuri, mēģināja viņu aplaupīt. Citi kapu apmeklētāji notiekošo pamanīja un vīrieti, par laimi, izdevās notvert. Viņš jau agrāk ir tiesāts par laupīšanām un paskaidrojis, ka esot piedzēries un notikušo neatceroties.

Lūk, pateicoties šādiem gadījumiem, kapu kopēji te strādā zibenīgi un vēlas, kaut acis viņiem būtu arī pakausī, lai laikus pamanītu, kad piezogas kāds ļaundaris.

Kundzes arī rūpīgi apsver, ko uz kapiem ņemt līdzi – pilnīgi bez neviena centa kabatā gluži nevar, līdzi jāņem arī e-talons, telefons un atslēgas. Tātad – zaudēt ir ko.

Jādomā, ka par regulārām patruļām šajā teritorijā būtu priecīgs ikviens kapu apmeklētājs, kuram līdz šim vienmēr nācies drebēt bailēs par savu veselību un dzīvību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl