Mātei – slepkavai savi bērni, iespējams, šķituši par šķērsli jaunajām attiecībām

0 Komentāru
Mātei – slepkavai savi bērni, iespējams, šķituši par šķērsli jaunajām attiecībām

Pagājušo piektdien Degpunktā jau stāstīja par divu bērnu traģisko nāvi Rīgas pievārtē – Baložu ciematā. Kādēļ aiz restēm nonākusi abu mazuļu māte, un kādas ir likumsargu un līdzcilvēku versijas par notikušo?

Jaunatnes ielas pirmā nama iedzīvotāji ir jau noguruši no pastiprinātās mediju un apkārtējo uzmanības. Viņi ir šokēti par notikušo, taču vienlaikus atzīst, ka neko tādu iepriekš paredzēt nevarēja.

Rimants: Vīrs dzīvoja atsevišķi, viņi it kā grasījās šķirties…
Degpunktā: Un viņa dzīvoja viena ar abiem bērniem?
Rimants: Jā, bet viņa par bērniem rūpējās, kā normāla māte…

Rūpējās, pirka, ģērba un baroja, un gāja pastaigās ar viņiem. Varētu teikt, ka mīlēja.

Visi mūsu sastaptie iedzīvotāji sievieti raksturo līdzīgi. Viņa nav bijusi draugos ar alkoholu, atstājusi patīkamu iespaidu un šķietami rūpējusies par bērniem. Ģimene nav bijusi bāriņtiesas redzeslokā, vien saņēmusi sociālā dienesta palīdzību – medikamentu un pārtikas iegādei.

Tomēr, kāds fakts, par liktenīgo vakaru, liek dažiem no līdzcilvēkiem aizdomāties. Varbūt tiešām aiz nelielā miteklīša durvīm noticis noziegums. Rimanta atmiņā palikusi šausminošā aina ar bērniem, kuri gulējuši uz zemes un māti, kas stāvējusi turpat blakus.

Kaimiņš Rimants: Es to nevaru paskaidrot. It kā, jā, šokā, bet nezinu… Ja, nedod Dievs, kas tāds notiktu ar maniem bērniem, sieva vispār… nezinu, viņa…
Degpunktā:  Viņa nebija tādā šokā?
Rimants: Man šķita, ka ne pārāk… Raudāja, bet…

Lai arī Rīgas reģiona Kriminālpolicijas priekšnieks norāda, ka šobrīd vēl turpinās izmeklēšana, policisti gandrīz simtprocentīgi var teikt, ka bērnu nāve nav nejaušība vai nelaimes gadījums.

Gan šis pavērsiens izmeklēšanā, gan fakts, ka māte jau atrodas aiz restēm, norāda uz to, ka tieši viņa varētu būt vainojama 1,5 un 3 gadus veco bērnu nāvē.

Degpunktā rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina ka, noziegums varētu būt saistīts ar 27 gadus vecās sievietes nesen iepazīto dzīvesdraugu. Iespējams, šīs mātes prātā dēli bija šķērslis laimīgām, jaunajām attiecībām. Ja aizdomās turamā tiks atzīta par pieskaitāmu, par šo noziegumu viņai draud mūža ieslodzījums.

0 Komentāru