Māte cietumā, tēvs – narkomāns… Divi mazi bērni nonāk nelaimē!

Komentāri

Kāda sociālā pedagoģe izvēlējusies netipisku veidu, kā paziņot policistiem, ka divi mazi bērni nonākuši nelaimē. Viņa “noķērusi” pie skolas pašvaldības policistu, kurš tobrīd nodrošinājis sabiedrisko kārtību, un atklājusi vairākus faktus, ka likumsargam bija jārīkojas nekavējoties. Sazvanīti kolēģi un kārtībnieki devušies mājas vizītē.

Policisti ieradušies vienā no mājām Miera ielas rajonā un klauvējuši pie durvīm. Tās atvērusi kāda pensionāre un paskaidrojusi, ka mājās nav ko ēst. Policistus šāds stāsts satriecis. Viņi sagaidījuši bērnus un nogādājuši krīzes centrā.  Par vecmammas pieticīgo dzīvesveidu paziņots sociālajam dienestam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sievieti pašu šodien sastopam mundru. Bērnu pie viņas nav, toties visādi citādi par dzīvi nesūdzoties. Ar to, ka dēls ir narkomāns un vedekla atrodas cietumā, sieviete šķiet ir samierinājusies un vēlas mierīgi nodzīvot vecumdienas. Vai sieviete turpmāk spētu parūpēties par bērniem, skaidru atbildi nesaņemam.

Diemžēl situācija lielā mērā tik tālu nonākusi, tieši pateicoties sievietes kaimiņiem, kuriem šķiet viss ir pilnīgi vienalga, un viņi, uzzinot par televīzijas ierašanos, drīzāk notiekošo ģimenē cenšas slēpt vai arī nosaka, ka baidās runāt, jo varot dabūt pa galvu no bērnu tēva – narkomāna. Šādas bailes gan vairāk izklausās tikai pēc kūtruma un pasivitātes atrunām laikā, kad turpat aiz sienas smagos apstākļos spiesti dzīvot divi mazi bērni.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl