Masu kautiņš Rūjienas kultūras namā

32 komentāri

Kāds vīrietis ar saviem draugiem Rūjienā meklējis izklaidi acīmredzot neīstā vietā un neīstā laikā. No Rūjienas kultūras nama viņš izraidīts ar pārsistu degunu un zilu aci.

”Viņi bija kādi desmit. Viens iesita no mugurpuses pa galvu, nogāza uz zemes, tad pieskrēja pārējie un sāka sist un spārdīt,” tā nesenos notikumus Rūjienas kultūras namā atceras Rihards.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis apgalvo, ka pats uz konfliktu neesot uzprasījies, vienkārši tonakt pēc iedzeršanas kaimiņa pirtī ļoti gribējies atpūsties kādā sabiedriskā vietā.

Rihards brīdi vēl padiskutējis ar namatēvu un devies prom. Iebraucis pie vēl viena drauga, tad pie vēl viena paziņas pirtī, taču tur saņēmis atbildi, ka ballīte jau galā. Rihards tomēr nespējis aiziet gulēt un iekšējā balss teikusi, ka jāmēģina vēlreiz iekarot Kultūras namu.

Rihards nepaspēja aiziet līdz durvīm. Acīmredzot atkārtota vīrieša vizīte bija nokaitinājusi kādu no iesilušajiem viesiem, un rezultātā sācies kautiņš.

Rihards pamatīgi “apstrādāts” un palaists mājās. Ejot prom, gan viņš apskādējis kāda cilvēka automašīnu. Vīrietis to nenoliedz, jo dusmas par šādu vakara noslēgumu gribējies kaut kur izlādēt.

Policijā stāsta, ka Riharda piekaušanas lietā šobrīd nekādas procesuālas darbības nav veiktas, jo viņš pats nez kāpēc atteicies no iesnieguma rakstīšanas. Savukārt par automašīnas bojāšanu policija informāciju ir saņēmusi un to pārbauda.

TOP komentāri

 • Spilvetiņš
  +14 +14 0

  Spilvetiņš

  Rūjienā ir pašvaldības policija? :D Sniega cilvēku ir reālāk sastapt, nekā vispār policistu Rūjienā, īpaši jau pašvaldības, un īpaši, ja tiešām nepieciešams.
 • lena
  +13 +13 0

  lena

  Pilniba naw skaidrs ši sižeta mērķis un jēga. Viens pardzeried ambalis speciali meklē konfliktus un tag pēkšņi cietis!!!!! Pffff
 • Juta

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl