Komentāri

Tā sauktā Maskavas priekšpilsēta Rīgā ir ugunsdzēsēju bieži apmeklēta vieta. Cilvēki joko – kamēr nenodegs visi grausti un šķūņi, darba glābējiem te vēl būs daudz.

Garāmgājējiem prieks par to, ka Maskavas forštatē notiek ēku renovācija. Centram tik tuvais rajons no aizmirsta nostūra lēnām pārvēršas par vismaz vizuāli patīkamāku vietu. Taču Margarita, kura kopā ar vīru Ludzas ielā atjaunojusi ēku, labi zina, ka viena lieta ir tas, kā izskatās, otra – tas kā ir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar ģimeni pamodinājis ugunsgrēks. Dedzis viņu šķūnis. Margaritas mājas pagalmu apņem pamatīga sēta, taču šķūņa ārsiena vienā daļā bijusi nevis no ķieģeļiem, bet no koka. Aiz tās vietējie “bomži” ierīkojuši sev vasaras rezidenci un kaut ko aizdedzinājuši. Uguns pa koka sienu pārmeties uz šķūni.

Skaties foto:

Pirms vairākām dienām šķūnis dega arī otrpus ielai – citas mājas pagalmā. Tur gan vainīgi it kā neesot narkomāni, bet gan bērni. Šķūnī ierīkota vasaras virtuvīte, un bērni tur darbojušies. Ugunsdzēsēji it kā teikuši, ka īssavienojums.

Var jau jokot, ka, kamēr “Maskačkā” būs kam degt, tikmēr būs ugunsgrēki. Kad nodegs pēdējais šķūnis un grausts, iestāsies miers. Taču tiem, kuri šeit cenšas dzīvot kārtīgi, tas smieklīgi nešķiet.

Skaties video:

Lasi vēl