Komentāri

Pēdējos gados Rīgas Maskavas forštates rajons sāk attīrīties no narkomāniem un bezpajumtniekiem, un kādu dienu tā būs perspektīva vieta, kur dzīvot. Visticamāk, to saprot arī nekustamo īpašumu attīstītāji, un nereti dažādu dīvainu sakritību dēļ tā sauktajā ”Maskačkā” aizdegas vecas koka mājas. Arī pagājušajā naktī nodegusi kāda sen neapdzīvota ēka.

Pļaviņu ielu, Rīgā, jau sen ieskauj daudzstāvu apbūve. Palikušas vien dažas koka mājas. Šonakt par vienu šādu ēku kļuvis mazāk. Māja aizdegusies īsi pirms pusnakts, un tā degusi līdz astoņiem rītā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iedzīvotāji ir pārliecināti, ka dedzināts tīšuprāt. Vietējie runā, ka vecās mājas vietā kāds noteikti cels jaunu ēku, un dedzināšana bijis vieglākais un lētākais veids, kā likvidēt graustu.

Par grausta likvidāciju tā īpašniekam tagad jādomā steigšus, jo pāri palikušās sienas apdraud apkārtējo iedzīvotāju un garāmgājēju drošību. Tieši tāpēc šodien notikuma vietā dežurēja pašvaldības policisti. Ēkai tuvoties aizliegts.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl