Komentāri

Pēdējā laika iespaidīgākā glābšanas operācija Maskavas forštatē! Nakts aizsegā, gandrīz vienlaikus, iepretim policijas iecirknim izcēlušies vairāki bīstami ugunsgrēki.

Ap trijiem no rīta Daugavpils ielas daudzdzīvokļu nama iedzīvotāju mieru iztraucējis negaidīts notikums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus notikušo pamanījis arī kāds taksometra šoferis, kurš brīdi vēlāk kādā netālā šķērsielā apturējis pretim braucošo policistu busiņu. Diemžēl konkrētu adresi vīrietis nespēja nosaukt, tādēļ vīri devušies iekškvartālu labirintā.

Foto

Tomēr pēc pāris minūtēm inspektori Ludzas ielā ievērojuši spilgtu atblāzmu un mirkli vēlāk arī iespaidīgas liesmas.

Kamēr ugunsdzēsēji cīnījušies ar liesmām, kas acumirklī izpletušās aptuveni 150 kvadrātmetru platībā, policisti steigušies pie tuvējo māju iedzīvotājiem, kuri pašu drošības labad lūgti pamest savus mitekļus.

Neskatoties uz vīru centieniem, uguns pārmetusies arī uz kādu blakus būvi, taču tur to izdevies laikus apslāpēt. Uz mirkli šķitis, ka situācija tiek pilnībā kontrolēta.

Lai arī glābēji bijuši turpat netālu, dežūrdaļā esošie policisti steiguši uz nelaimes vietu. Vīri zināja, ka nelielajā namiņā pastāvīgi mitinās vismaz trīs cilvēki.

No izglābtās kundzes policisti uzzinājuši, ka ēkas pirmajā stāvā tik tiešām atrodas vēl divi cilvēki. Par laimi, sievietei bijušas apakšstāva dzīvokļa atslēgas.

Kad cilvēki jau nogādāti drošībā un nodoti mediķiem, inspektori paspējuši no ēkas iznest arī gāzes balonu, un tad nelaimes vietā ieradušies ugunsdzēsēju papildspēki!

Šīs nelaimes izmeklēšana un ugunsgrēku patieso iemeslu noskaidrošana šobrīd uzticēta likumsargiem. Vietējie gan spriež, ka visās nelaimēs vainojams kāds ļaundaris un neveiksmīga sakritība.

Pašvaldības policijas pārstāvis uzslavē savus darbiniekus, kuri pašaizliedzīgi devušies palīgā iedzīvotājiem un sola par notikušo informēt arī priekšniecību. Vīri ir pelnījuši atzinību un, visticamāk, par paveikto saņems arī prēmiju.

Video

Lasi vēl