Mangaļos ālējas starptautiskā meklēšanā izsludināts vīrietis

Pievienot komentāru
Mangaļos ālējas starptautiskā meklēšanā izsludināts vīrietis
Ilustratīvs foto: RPP

Pirmdienas, 11. jūnija, naktī Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu skaļu kompāniju, kura apkārtējo namu iedzīvotājiem traucē nakts mieru. Ierodoties notikuma vietā, pamanīti trīs vīrieši un viena sieviete. Viens no kompānijā esošajiem vīriešiem bija manāmā alkohola reibumā.

Vīrietis streipuļoja, neorientējās apkārt notiekošajā un skaļi bļaustījās, izsakot cieņu aizskarošas frāzes par policijas darbiniekiem, pēc kā izmeta šņabja pudeli blakus esošajos krūmos.

Pārbaudot visu personu datus, konstatēts, ka viens no notikumā iesaistītajiem vīriešiem izsludināts starptautiskajā meklēšanā. Abi vīrieši aizturēti un nogādāti dežūrdaļā, kur vienam no viņiem sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

Savukārt no starptautiskā meklēšanā izsludinātā vīrieša noskaidrota nepieciešamā informācija meklēšanas iniciatoram, pēc kā persona atbrīvota.

Likums paredz, ka par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 140 eiro.