“Mammu, būšu pēc stundas…” Šī puiša vecāki ir noraizējušies, jo kopš otrdienas viņš ir pazudis bez vēsts

12 komentāri
“Mammu, būšu pēc stundas…” Šī puiša vecāki ir noraizējušies, jo kopš otrdienas viņš ir pazudis bez vēsts
Foto: Ekrānuzņēmums

Jau vairākas dienas galvaspilsētā bezvēsts pazudis kāds jauns vīrietis! Lai viņu atrastu, ģimenes locekļi lūdz ikviena palīdzību.

Nedēļas sākumā notikusi nelaime – bez pēdām pazudis Gaļinas 24 gadus vecais dēls Andrejs Masteņica.

“Tas notika otrdien. Vēl otrdien viņš bija darbā, bet pēc darba… Viņš strādā tepat netālu no mājām un parasti darba dienas beigās ap pieciem es viņam zvanu, lai apvaicātos, cikos viņš būs, lai varētu uztaisīt ēst. Dažreiz viņš aizkavējās, jo darbā ir jauni pienākumi, un, piemēram, pirmdien, viņš bija darbā līdz pat septiņiem. Bet, kā man teica, tajā otrdienā viņš aizgāja no darba jau piecos trīsdesmit. Un tā arī mājās neatnāca,” teic satrauktā māte.

Lai arī dēls parasti brīdinājis, ja gadījies kur aizkavēties, kundze pieļāvusi, ka viņš pievakarē devies uz augstskolu vai saticies ar draugiem. Tomēr ap astoņiem vakarā Gaļina nolēmusi dēlam piezvanīt pati.

“Viņš pacēla telefonu, un es jautāju, kur viņš ir un kad būs mājās. Mammu, būšu pēc stundas, pēc stundas būšu. Jautāju, vai viss kārtībā, bet viņa balss bija tāda kā trauksmaina… Viņš teica, ka ar viņu viss ir kārtībā un pateica vēl, ka telefonam tūlīt beigsies baterija… Tā arī beidzās mūsu saruna,” atceras Gaļina.

Ap deviņiem vakarā Andrejs vēl nosūtījis īsziņu vienam no draugam, bet vēl brīdi vēlāk viņa telefons jau bijis izslēgts. Kāds fakts, kas liek kundzei satraukties par dēla tālākajām gaitām un šķiet pat ļoti neparasts – pirms pazušanas jaunietis darbavietā atstājis savus dokumentus, naudu un mājas atslēgas. It kā negrasītos doties mājup. Pagājušas jau vairākas dienas, un ģimene ir nopietni nobažījusies par Andreja likteni.

“Viņš bija ģērbies pelēkzilā kreklā ar punktiņiem, melnās biksēs, melnos apavos un virsjakā. Tā varētu būt tumši zilā krāsā, ļoti tumša, pagarināta, siltināta ar vilnu. Viņš bija aptuveni 190cm garš, precīzi 188 cm. Miesasbūve, viņš nodarbojās ar sportu, bet drīzāk tāds tievs,” savu dēlu raksturo māte.

Šobrīd Andreja meklēšanā iesaistījušies arī kārtības sargi, taču gadījumā, ja jums ir jelkāda informācija par pazudušā atrašanās vietu, lūdzam zvanīt pa tālr.: 26708756 vai 25914160. Satrauktā māte būs ļoti pateicīga par jelkādu informāciju, kas palīdzētu atrast dēlu.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Linda
  +10 +10 0

  Linda

  Nav tagad jādomā cik tad viņš tur ir garš ir jāmeklē,jāmeklē kamēr atrod lai viņiem veicās gaidiet ! būs!
 • Hello TV3
  +3 +3 0

  Hello TV3

  admin, jūs aicināt komentētājus būt pieklājīgiem, bet pats? Blakus pazudušā puiša bildēm vienkārši idiotiska reklāma....Pilnīga necieņa!
 • Dāma!
  +1 +1 0

  Dāma!

  Pieriebies moš bija - Tev tas liekas nereāli, bet tāpēc jau tas nav nekas slikts, tas tikai pierāda to ka mamma ļoooti rūpējas par dēlu, un nav svarīgi cik viņam gadu. Ja tas ir vienīgais dēls ģimenē, tad pa vienam. Tāka nu tavs komentārs nevietā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl