1 komentārs

Mamma izplūst asarās, jo grib uzzināt, kurš vainīgs nelaimē, kas notikusi ar viņas meitu bērnudārza teritorijā! Uz apsūdzēto sola savukārt sēž nevis dārziņa vadītāja, bet gan medmāsa, kurai, izrādās, ik rītu bija jāapseko teritorija!

2013. gada 14. martā bērnudārzs Laimiņa, Kalngales ielā, Rīgā, kļuva bēdīgi slavens saistībā ar nelaimi, kas tur notika. Proti – kanalizācijas akā iekrita dārziņa audzēkne, trīs gadus veca meitenīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījums notika laikā, kad audzinātāja veda bērnus pastaigāties pa bērnudārza pagalmu. Bērns bija lauzis kāju un guvis galvas traumu, vēlāk meitenītei tika veikta augšstilba operācija. Ir pagājuši divi gadi, bet meitenītes māte aizvien nevalda asaras, runājot par notikušo.

Tas viss ietekmēja bērna emocionālo stāvokli, psihi. Vēl nav skaidrs, kas būs tālāk, jo rētas ir palikušas, aizvien ir redzams, ka traumas bija nopietnas. Viņa aizvien žēlojas, ka lauztā kāja sāp.

Bērnudārza vadītāja pēc nelaimes no darba aizgājusi, savukārt uz apsūdzēto sola sēž saimniecības vadītāja un, kas pārsteidzoši, medmāsa. Bērnudārza noteikumi paredz, ka abām sievietēm katru dienu bija jāpārbauda iestādes teritorijas atbilstība bērnu drošībai. Tāpat darbiniecēm bija jānodrošina, lai vietas, kuras var apdraudēt bērnu drošību, būtu nožogotas ar sarkanu lenti, kas nebija izdarīts. Visvairāk par notiekošo ir sašutusi medmāsa Gaļina. Viņa savu vainu neatzīst, bet sods solās būt bargs.

Sods var būt gan sabiedriskie darbi, gan naudas sods, gan, iespējams, pat nosacīta brīvības atņemšana.

Šķēpi patlaban tiek lauzti par to – vai pareizi sagatavots un var būt spēkā dokuments, kas medmāsai un saimniecības vadītājai lika atbildēt par drošību teritorijā, kas nesen pievienota bērnudārzam un, starp citu, iespējams, nav droša vēl aizvien.

Tiesā šodien atradās arī pierādījumi – divi akas vāki, kas, kā izrādās, nekur nebija pazuduši. Lai gan pirms diviem gadiem tika lēsts, ka tos, iespējams, kāds nozadzis. Iespējams, ka tie bija veci, tāpēc neizturēja bērna ziņkārību, un iekrita akā kopā ar meitenīti, iespējams, tie jau bija iekrituši akā, pirms notika nelaime ar bērnu. Meitenītes mamma šobrīd nevienu konkrēti nevaino, gaida tiesas lēmumu par vainīgo un sola, ka turpinās cīnīties arī pēc tam.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl