Maluzvejnieku kļūst mazāk

Komentāri

Zivju inspektoru un pašvaldības policistu cīņa ar nelegālā loma tīkotājiem, šķiet, nebeigsies nekad. Ievērojamās peļņas vilināti, maluzvejnieki tumsas aizsegā turpina savus nedarbus, savukārt likumsargi dara visu, lai ļaundarus notvertu.

Pašvaldības policijas inspektoru – glābēju Jāni Jansenu – satiekam brīdi, kad viņš tik tikko atgriezies no patruļas uz ūdens. Šodien pārbaudītas aptuveni divdesmit laivas un notverti divi pārkāpēji, taču maluzvejniekiem šoreiz paveicies – šajā jomā rezultātu nav. Pieredzējušais glābējs atzīst, ka šajā dienā sastaptie ir tādi, ierindas pārkāpēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Inspektors akcentē, ka šajā gadā maluzvejnieku skaits būtiski sarucis. Daļa sapratusi, ka policisti patrulē regulāri, tādēļ lieki neriskē, daļa atmetusi ar roku, jo vairums tīklu tomēr nonāk policistu laivās un vēlāk tiek iznīcināti. 2013. gadā likumsargi konfiscējuši 487 nelikumīgus zvejas rīkus, tostarp arī vairāk nekā 16 kilometri zvejas tīklu.

Cerams, ka nārsta laikā likumsargi un zivju inspektori spēs nosargāt mūsu ūdeņu bagātības un nārstojošie laši tomēr neieguls kāda maluzvejnieka auto bagāžniekā. Ja kādā mirklī jūs sāk vilināt iespēja nārsta laikā labi nopelnīt, atcerieties, – šādi ar nelegālu lomu piekrauts bagāžnieks var izmaksāt ievērojamu naudas summu. Soda nauda par maluzvejniecību ir līdz pat 700 eiro, bet katrs lasis vai taimiņš jums izmaksās aptuveni pusotru simtu eiro.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl