Komentāri

Pagājušajā naktī pašvaldības policijas inspektoriem pie Buļļupes izdevies notvert divus maluzvejniekus. Viņi gan policistiem pasūdzējušies, ka pirms notveršanas viņus nekaunīgi apzaguši citi amata brāļi.

Pagājušajā naktī pašvaldības policijas inspektoriem pie Buļļupes izdevies notvert divus maluzvejniekus. Kā izrādās, nelegālā loma tīkotājiem, šajā vakarā tik tiešām nav paveicies, jo tikšanās ar likumsargiem bijis jau otrais, nepatīkamais pārsteigums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nelielo gumijas airu laivu, kurā atradās divi tumši stāvi, pašvaldības policijas glābēji ievēroja pagājušajā naktī, patruļas laikā pie Buļļupes. Tā kā policistus ieinteresēja, ko tad kungi nakts laikā dara uz ūdens, viņi piestāja, sāka abus novērot un sagaidīja arī krastā.

Lai arī vīri, nemaz nepriecājās par šo sastapšanos, policisti palūdza viņus uzgaidīt un devās aplūkot laivu. Tad atklājies, ka piepūšamajā laivā atrodas četras plastmasas kastes, no kurām vienā atrodas tīkls, bet tajā sapinušās tikko nozvejotās zivis.

Izrādījās arī, ka abiem maluzvejniekiem skādi nodarījuši amata brāļi, kas viņus apzaguši.

Lai arī abi maluzvejnieki bija manāmi sašutuši par savu nekaunīgo kolēģu pastrādāto cūcību, policisti pavēlēja visas zivis atlaist un devās sastādīt administratīvā pārkāpuma protokolus. Tomēr vīri nav bijuši mierā… Varbūt, tomēr var ko sarunāt?

Kā atklājies vēlāk, viens no vīriem bija gatavs uzņemties visu atbildību, jo otrs tuvākajā laikā grasījies sakārtot atļaujas, lai ar šo rūpalu varētu nodarboties legāli. Diemžēl, policistiem nācies abus apbēdināt. Katram jāsaņem pēc nopelniem, jeb katram pienākas pāris protokoli, laiva un pārējie izmantotie rīki nonāk policijas pārziņā, bet uz soda protokola izskatīšanu jādodas uz vietu, kurā izsniedz atļaujas ar zveju nodarboties legāli.

Lai atgūtu konfiscēto laivu un citus rīkus, abiem pārkāpējiem nāksies apmaksāt soda naudas, kas pienākas par maluzvejniecību. Lai arī šajā gadījumā summas nav astronomiskas, šis naksnīgais izbrauciens katram no vīriem izmaksās vairākus simtus eiro.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl