Malumednieks noveļas no koka un sašauj sev kāju

Komentāri

Daugavpils novadā malumedībās, krītot no koka, kāds 19 gadus vecs vīrietis ar nereģistrētu medību šaujamieroci iešāvis sev kājā.

Saistībā ar notikušo policijā sākts kriminālprocess, nereģistrētais medību šaujamierocis atsavināts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvadītajā diennaktī policijas darbinieki reģistrējuši 398 likumpārkāpumu. Uz valsts ceļiem notikuši 43 satiksmes negadījumi, tajos cietuši 3 cilvēki. Reibumā pie stūres pieķerti 11 autovadītāji. Izdarītas 65 zādzības.

Vaiņodē sadeg auto

Vaiņodes pagastā, Brīvības ielā, pie kāda nama izcēlās ugunsgrēks, kura laikā sadega automašīna VW Passat, Automašīnas salonā atradās kāda vīrieša dokumenti, vadītāja apliecība un traktortehnikas vadītāja apliecība. Iespējamais ugunsgrēka izcelšanās iemesls – īssavienojums.

Liepājā apzog garāžu un sadur riepas

Liepājā, Ziemupes ielā, garāžu kooperatīvā garāžai atlauzta atslēga un no garāžas nozagtas 2 urbjmašīnas, 2 slīpmašīnas un 2 motorzāģi.

Liepājā, Pulvera ielā, garāžu kooperatīvā automašīnai Citroen XM ir sadurtas četras riepas un no automašīnas salona ir nozagts automašīnas domkrats.

Pāvilostā nozog gludekļus

Pāvilostas novada Sakas pagastā caur logu iekļūts vecajā pasta mājā un no tās nozagti divi gludekļi, divi retranslācijas aparāti, kā arī galda pulkstenis.

Priekuļu novadā ražo stipros dzērienus

Priekuļu novadā, Liepas pagastā, Liepā, Maija ielā, pie kāda vīrieša dzīvesvietā atrasta un atsavināta alkoholisko dzērienu izgatavošanas ierīce un 60 litri alkohola.

Vecpiebalgas novadā dzer un guļ uz zemes

Vecpiebalgas novadā, Vecpiebalgas pagastā, zemē gulēja pārlieku iereibis 55 gadus vecs vīrietis, kurš, lai nenodarītu kaitējumu sev, tika nogādāts dzīvesvietā.

Jaunpiebalgas novadā smok no ugunsgrēka dūmiem

Vakar ugunsgrēkā Jaunpiebalgā ar dūmiem saindējušies divi cilvēki – 67 gadus veca sieviete un 47 gadus vecs vīrietis. Ugunsgrēka platība bijusi neliela – aptuveni kvadrātmetrs. vīrietis pirms došanās gulēt istabā aizdedzis vairākas sveces. Pamostoties viņš konstatējis, ka istabā aizdegušās vairākas lietas, tāpēc ar rokām centies liesmas nodzēst. Vīrietis guvis plaukstu un elpceļu apdegumus, bet sieviete, iespējams, guvusi elpceļu apdegumus. Tāpat abi cietušie saindējušies ar dūmiem.

Krimuldas novadā nozog degvielu

Grants karjerā Krimuldas novadā no tur novietotās traktortehnikas nozagti četri akumulatori un dīzeļdegviela.

Liepājā sakaujas krogā

Īsi pirms pulksten 4.00 no rīta no nakts kluba Liepājā, Dzirnavu ielā, uz slimnīcu tika nogādāts 22 gadus vecs vīrietis, kurš konflikta laikā ar nepazīstamu personu guvis miesas bojājumus.

Arī Valmierā vicina dūres

Valmierā, Tērbatas ielā, kādam iereibušam 38 gadus vecam vīrietim izcēlies konflikts ar pagaidām nenoskaidrotu personu, kā rezultātā vīrietis guvis traumas un nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro apstākļus.

Rūjienas novads nav labāks – kaujas arī tur!

Arī Rūjienas novadā, Rūjienā, Upes ielā, Kultūras centrā 34 gadus vecu vīrieti piekāva pagaidām nenoskaidrota persona.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl