1 komentārs

Kāda neparasta glābšanas operācija pirms pāris dienām risinājusies Ventspils pusē. Ugunsdzēsēji likuši lietā visu savu izdomu, lai no drošas nāves paglābtu kādu briedi.

Pavisam nesen Piltenes posteņa vīri traukušies palīgā nelaimē nonākušam meža zvēram, kurš bija iegāzies kādā meliorācijas akā Ugāles pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā pārbiedētais dzīvnieks svēris vairāk nekā simts kilogramu, virve piesieta pie ugunsdzēsēju automobiļa un tad, palēnām braucot atpakaļgaitā, briedis izcelts no akas.

Ja redzat nelaimē nonākušu dzīvnieku, labāk tam tomēr netuvoties, ieturēt drošu distanci un nekavējoties ziņot glābējiem! Iesprostots vai pārbiedēts dzīvnieks, var jūs pat negribot savainot, tādēļ profesionāļi iesaka labāk tomēr lieki neriskēt.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl