Mākslu mīlošam jaunietim nozog vērtīgu tehniku! Palīdzi atrast!

1 komentārs

Fotogrāfs Reinis Hofmanis lūdz palīdzību – viņš kļuvis par nekaunīgu zagļu upuri, kas viņam nodarījuši zaudējumus aptuveni divu tūkstošu eiro apmērā. Proti – Reinim vairs nav viņa datora Macbook Pro un tālruņa iPhone 5s. Abi pazuduši no Mākslinieku savienības telpām trešdien 30. septembrī.

Sapratis, ka ir apzagts, Reinis uzreiz sācis pazudušās lietas meklēt – jautājis cilvēkiem, vai nav ko manījuši, un skatījies videonovērošanas kameru ierakstus. Tur arī viņš ieraudzījis, kas, paslēptus zem jakas, sev līdzi aiznesis viņa telefonu un datoru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto!

Zaudējumi ir vērā ņemami. Pirmais, protams, pazudušo matu vērtība naudas izteiksmē, taču ne mazāk vērtīga bija informācija, ko šīs ierīces glabāja.

Interesanti, ka zaglis izvēlējies tieši datoru un telefonu un nav aizticis citu tehniku, kas arī nav bijusi lēta.

Izrādās, ka Mākslinieku savienības telpās ik pa brīdim ieklīstot zagļi. Šis neesot pirmais gadījums. Lai nu kā, Reinis ļoti vēlas atgūt pazudušo datoru un iPhone vai vismaz – noskaidrot, kas ir zaglis un kur viņu meklēt.

Skaties video!

TOP komentāri

  • Lauris хайрцаг
    0 0 0

    Lauris хайрцаг

    lombardos ir latgalites tirgus tikai arpus ciganiem vgan jau ar sludinajumos buss

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl