5 komentāri

Ne tikai laukos dzīvojošajiem ļaudīm jāauj kājās gumijas zābaki, lai pastaigātu pa sētu rudens un pavasara mēnešos kā arī siltākā ziemas dienā. Imantā kādas mājas iedzīvotāji slīkst ūdenī un bradā pa dubļiem. Kādēļ tā un kādus risinājumus piedāvā mājas apsaimniekotājs?

Valentīns darba dienas beigās paņem gumijas zābakus un soļo sagaidīt sievu sabiedriskā transporta pieturā, lai viņa ar sausām kājām nokļūtu mājās. Ēka, kurā abiem pieder dzīvoklis, jau ļoti ilgus gadus pat ziemas lietainajās dienās slīkst ūdenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī šķūnītī ziemai sagatavotā malciņa mirkst ūdenī, “Rīgas namu pārvaldnieks” neko nevar palīdzēt, ja paši mājas īpašnieki neuzņems neko darīt.

Lai noteiktu konkrētas kanalizācijas ierīkošanas izmaksas, jāizstrādā tehniskais projekts. Šobrīd gan konkrētajai mājai naudas uzkrājums ir niecīgs. Ēkas kopīpašniekiem jāsāk rīkoties, jo, kā rādās, līdz šim pie gumijas zābakiem šejienieši pieraduši. Mājas pārvaldniekam nav iesniegts kopības lēmums par vēlamajiem ēkas uzlabojumiem.

Santa Vaļuma aicina problēmu gadījumā vērsties pie “Rīgas namu pārvaldnieka” darbiniekiem, kas palīdzēs un norādīs uz pirmajiem soļiem, kas jāveic, ja vēlaties iekustināt sasāpējušas problēmas.

Foto

Video

TOP komentāri

 • nu-ja
  +2 +2 0

  nu-ja

  Rīgas namu pārvaldnieks māk iekasēt naudu un tikai,apsaimnieko pavirši,to es varu teikt par Purvciema rajonu,precīzāk Madonas Braslas ielā 2ivstāvu mājās tiek ignorētas un pavirši apsaimniekotas.Tas kas notiek mūsu rajonā ir prātam neaptverami.Rudenī sētniece Gunta savelk pilnus krūmus ar lapām,tad atbrauc ar traktoriem un ar kausu sāk grābt tās lapas,VISI ZĀLĀJI TIEK IZMĪCĪTI UN AR LIELIEM ROBIEM IZRAUTS VISS ZĀLĀJS UN TĀ TAS STĀV ARĪ TAGAD,NEVIENS NO NENOLĪDZINA!!! Vasarā otra galējība,sabrauc kaut kāda firma un,kā mežoņi sāk plosīties pa zālājiem,atkal tas pats,zālājs tiek izpostīts,zeme iet pa gaisu,ka šī monstra firma ierodās.JA KĀDS ŠO NO RĪGAS NAMU PĀRVALDNIEKA LASA,APDOMĀJIETIES,ESMU VISU SAFOGRĀFĒJUSI UN GAN JAU REIZ ES ŠO LIKŠU LIETĀ UN ATRĀDĪŠU VISIEM,LAI PASKATĀS,KĀ TIEK UZTURĒTA TERITORIJA,PĻAUTS ZĀLĀJS UN,KĀ IZVED LAPAS PURVCIEMĀ Braslas,Madonas ielā 2ivstāvu mājās!!!!!
 • nu-ja
  +1 +1 0

  nu-ja

  tieši tā,tā mājas ''tipa apsaimniekotāja Airita'' skraida apkārt ar savu fotoaparātu un uz iedzīvotāju aizrādījumiem nereeģē!!!
  Darbs tiešām mūsu rajona 2ivstāvu mājās tiek veikts pavirši.Braslas.Madonas ielā!!!!!!! Sētniece Gunta varbūt no rīta kādas 10.min tik iznāk,nesaprotu par ko mēs iedzīvotāji maksājam viņai algu???? vienīgais ko viņa iznes,tā ir tas pornogrāfiskais spainis kurš stāv,smird pie ārdurvīm!!!!!!!!!!!!!
 • SO.
  +1 +1 0

  SO.

  Vislielākā problēma ir tā, ka Rigas namsaimnieks nereaģē uz iedzīvotāju sūdzibām, bet sāk runāt, kad iesaistiti mediji.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl