Maidana izstādes demolētāji joprojām ir uz brīvām kājām, atzīst Rīgas reģiona policijas šefs

5 komentāri

Valsts policijai vēl nav izdevies atrast vainīgos, kas nedēļas nogalē nopostīja pie valdības izvietoto izstādi Maidana cilvēki, un tiek aicināti atsaukties visi, kuru rīcībā ir kāda informācija par notikušo noziegumu, norāda Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns.

Šobrīd ir nopratināti aculiecinieki un lūdz atsaukties tiem cilvēkiem, kuriem ir jebkāda informācija par notikušo, jo vainīgās personas joprojām nav noskaidrotas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot iepriekš izskanējušo informāciju, ka policija nav nodrošinājusi apsardzi, Marķitāns vērš uzmanību uz publisko pasākumu likumu – tas paredz, ka organizatoriem pašiem ir jānodrošina pasākuma apsardze.

Skaties foto:

Jau vēstīts, ka naktī uz svētdienu ap 1.46 policija saņēma zvanu no kāda garāmgājēja, kurš ziņoja, ka izstādē Maidana cilvēki divi vīrieši bojā eksponātus. Tuvākā ekipāža bija Rīgas pašvaldības policijas ekipāža, kas notikuma vietā ieradās divu minūšu laikā, taču ļaundari jau bija aizbēguši. Arī apkārtnē iespējamos uzbrucējus neizdevās atrast.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Hūgo Vācietis
  +4 +4 0

  Hūgo Vācietis

  NIL UŠAKOV !
  UZSKATU KA PAR CŪCĪBĀM AR MAIDANA IZSTĀDI PIRMĀM KĀRTĀM ESI VAINĪGS PERSONĪGI TU ! ES NEBIJU BARIKĀDĒS LAI MANĀ LATVIJĀ SAIMNIEKOTU CŪKAS UN VANDĀĻI ! TEV PERSONĪGI AR MUNICIPĀLO POLICIJU IR JĀATROD UN JĀNODOD TIESAI VAINĪGIE ! UN NESĀC TAISNOTIES KA IZSTĀDE ESOT BIJUSI PRET KRIEVVALODĪGIEM ! TĀPAT ARĪ LATVIEŠI DRĪKST PIEPRASĪT TIESU TEV PAR DZĒRĀJU ĀLĒŠANOS 9.MAIJĀ ! UN MAN KĀ PIRMĀ SARKANĀS ARMIJAS VIRSPAVĒLNIEKA JUKUMA VĀCIEŠA MANTINIEKAM IR VISAS TIESĪBAS PIEPRASĪT NO TEVIS LAI TU CIENĪTU MANAS LATVIJAS LIKUMUS !
 • Hūgo Vācietis
  +4 +4 0

  Hūgo Vācietis

  UN KAUNS PAR POLICIJAS IZLIKŠANOS AKTĪVI MEKLĒJOT ŠOS DIEMŽĒL KRIEVU BANDĪTUS !
 • Hūgo Vācietis
  +4 +4 0

  Hūgo Vācietis

  RĪGAS DOMES {vai maskavas?} LĒMUMS PAR IZSTĀDES AIZVĒRŠANU IZLIKS APSMIEKLAM VISAI PASAULEI GAN RĪGAS DOMI,GAN UŠAKOVU GAN DIEMŽĒL MŪSU LATVIJU !!!
  TĀ KĀ UZSKATU KA BEZ KRIEVIJAS VĒSTNIECĪBAS ZIŅAS NEKAS TĀDS NOTIKT NEVARĒJA TAD VARU VIŅAI PATEIKT KA VIŅA IR PERSONĪGI NOGALINĀJUSI JEBKURU SAPRAŠANĀS IESPĒJU !

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl