Madonas novadā plašs ugunsgrēks nopostījis granulu ražotni

1 komentārs
Madonas novadā plašs ugunsgrēks nopostījis granulu ražotni
Foto: Flickr

Pagājušajā naktī Madonas novadā ugunsgrēks nopostījis granulu ražotni, sacīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Izsaukumu uz Madonas novada Bērzaunes pagasta Grantiņiem ugunsdzēsēji saņēmuši ap plkst. 23.00. Koka granula ražotnē liesmas bija izpletušās 1250 kvadrātmetru platībā, tāpēc izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Ugunsgrēkā cietušo nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Madonas rajona Bērzaunes pagasta Grantiņos atrodas kokzāģētava, kurā strādājošie kokapstrādes uzņēmumi ir izveidojuši Kokapstrādes grupu. Kā uzņēmums vēsta savā mājaslapā, kokzāģētavas komplekss izveidots uz Laimoņa Onzula zemnieku saimniecības Latvāņi bāzes, kas dibināta 1994. gadā.

Grantiņos darbojas uzņēmumi Kokapstrādes pakalpojumu centrs, Latvāņi, Turbo AK, O Indra un Īpašumi AK.

“Kompānijā apvienojušies sava aroda pratēji – profesionāli meistari. Uzņēmējdarbības mērķis – nodrošināt pilna kokapstrādes cikla servisu, kas sniedz klientiem plašas izvēles iespējas un ļauj iegūt uzticamu partneri mājas būvniecībā un labiekārtošanā,” par sevi vēsta uzņēmums.

Salīdzinoši nesen SIA Latvāņi ekspluatācijā nodevusi jaunu ražošanas līniju. Izmantojot jauno skaidu pārstrādes līniju, tikusi sākta jauna produkta – kokskaidu brikešu – ražošana, kas pēc ražošanas tiek pakotas, izmantojot termopakošanas metodi. Produkta ražošanai tiek izmantotas zāģskaidas, žāvēšanai izmantojot īpašu inovatīvu žāvēšanas tehnoloģiju – tuneļtipa caurplūdes žāvētavu. Ražošanas līnija tikusi izveidota ar ERAF finansējuma atbalstu.

Latvāņi gandrīz pilnībā pieder Onzulam. Uzņēmums datus par darbību pērn nav iesniedzis, savukārt 2013. gadā tas strādājis ar 8,7 miljonu eiro apgrozījumu un nepilnu 2500 eiro peļņu.

TOP komentāri

  • Lauku vecis
    0 0 0

    Lauku vecis

    Kokrūpnieki=== jūsu VISLIEL`AKĀ KL'ŪDA IR PUTEKĻU UZKRĀSAN;ĀS UZ KARSTĀM IEKĀRTĀM, ELEKTROIERĪČU ATKLĀTĀM VIRSMĀM. NOTIEK PAŠAIZDEGŠANĀS!!! PAŠAIZDEGŠANĀS!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl