Madonā vīrietis pamatīgā reibumā bēg no polcijas

Komentāri
Madonā vīrietis pamatīgā reibumā bēg no polcijas
FOTO: LETA

Madonā, Veidenbauma ielā 26, gadus vecs vīrietis nepakļāvās policijas prasībai apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu.

Pakaļdzīšanās laikā autovadītāju vairākkārt aicināja apturēt transportlīdzekli, taču vadītājs turpināja agresīvo braukšanu, apdraudot citus satiksmes dalībniekus. Lai pēc iespējas ātrāk apturētu transportlīdzekļa vadītāju, tika iesaistīti papildspēki, kas centās noslēgt ceļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc neveiksmīga mēģināju bēgt, Blaumaņa ielā vadītājs, nepaspējot transportlīdzekli kārtīgi apturēt, izleca no tā un mēģināja aizbēgt kājām! Tomēr nesekmīgi, tagad vīrietim būs jāatbild gan par braukšanu dzērumā, gan mukšanu no policijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl