Lūk, šādu nelegālā alkohola “fabriku” nupat likvidējusi policija

0 Komentāru
Lūk, šādu nelegālā alkohola “fabriku” nupat likvidējusi policija
Foto: Valsts policija

Marta sākumā Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) darbinieki kādā garāžā Daugavpilī atrada nelikumīgu alkohola ražotni. Garāžā atrastas arī dažādu degvīna marku etiķetes, pudeles un Ukrainas akcīzes preču uzlīmes.

Sistemātiski strādājot ar mērķi atklāt noziegumus, kas saistīti ar nelegālu alkohola apriti, VP ENAP darbinieki šā gada 9. martā kādā Daugavpils garāžā atklāja nelegālu alkohola ražotni.

Notikuma vietā atrasts un atsavināts liels daudzums nelegālā alkohola – 675 litri, kā arī priekšmeti, kas paredzēti viltota dažādu marku degvīna izgatavošanai. Garāžā atrastas dažādu degvīna marku etiķetes, stikla pudeles, pudeļu korķi, Ukrainas akcīzes preču uzlīmes, kā arī sūknis un caurules.

Foto

Aizturēti arī divi vīrieši, kuri, visticamāk, saistīti ar šo noziegumu – viens no viņiem aizturēts turpat notikuma vietā, bet otrs tuvējā apkaimē. Pret abiem aizturētajiem uzsākts kriminālprocess, un viņi atzīti par aizdomās turētajiem. Patlaban vīriešiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

ENAP atgādina, ka nelikumīgas akcizēto preču aprites apkarošana ir viena no prioritātēm, un arī turpmāk ENAP aktīvi strādās šā nozieguma veida apkarošanā.

0 Komentāru