Ludzā atrod puskilogramu marihuānas

Komentāri
Ludzā atrod puskilogramu marihuānas
Foto: Martijn /Flickr

Pretnarkotiku pasākumu ietvaros Latgales pilsētā Ludzā policija konfiscējusi aptuveni puskilogramu marihuānas, kā arī aizturējusi vairākas personas, kas tiek turētas aizdomās par aizliegto vielu izplatīšanu.

Veicot izmeklēšanu jau iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros, likumsargi aizturēja 1990. un 1992. gadā dzimušus jauniešus, kas no Ludzas devās uz Rēzekni. Pēc policijas teiktā, tur abi likumpārkāpēji grasījās realizēt narkotiskās vielas. Pie abām personām, kā arī viņu automašīnā tika atrasta sasmalcināta augu izcelsmes viela, visticamāk – lietošanai sagatavota marihuāna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpinot darbu šī kriminālprocesa ietvaros, tika veikta kratīšana vecākā vīrieša uzturēšanas vietā, kurā tika atrasti un izņemti kaltēti marihuānas augu stādi.

Kaut arī paši vīrieši jau likumsargiem atzinuši, ka atrastās vielas ir marihuāna, tomēr precīzu vielas izcelsmi, kvalitāti un daudzumu noteiks ekspertīze.

Turpinot operatīvo pasākumu kompleksu, 21. septembrī Ludzā aizdomās par narkotisko un psihotropo vielu apriti policijas darbinieki aizturēja arī triju personu grupu. Tika pārmeklēta 1995., 1996. un 1998. gadā dzimušo jauniešu automašīna, un tās salonā tika atrasts papīra iepakojums, kurā atradās augu izcelsmes viela, kas līdzīga marihuānai. Par šo faktu tika uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros policijas darbinieki veica kratīšanu kādā neapdzīvotā mājā Ludzā, kurā aizturētie jaunieši audzēja un kaltēja marihuānas augus.

Abu kriminālprocesu ietvaros policijai izdevās izņemt aptuveni puskilogramu marihuānas. Izmeklēšana un darbs turpinās, informē likumsargi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl