Lūdz sākt kriminālvajāšanu par 45 000 eiro vērta metamfetamīna tirgošanu

1 komentārs
Lūdz sākt kriminālvajāšanu par 45 000 eiro vērta metamfetamīna tirgošanu
FOTO: LETA

Valsts policijas (VP) Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) darbinieki lūguši prokuratūru uzsākt kriminālvajāšanu pret personu grupu, kas tiek turēta aizdomās par narkotisko vielu realizāciju lielos apmēros.

Policija pērn aizturējusi trīs personas, pie kurām kopā atrasti un atsavināti trīs kilogrami metamfetamīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērnā gada oktobrī VP ONAP darbinieki, veicot iepriekš saņemtas informācijas pārbaudi, noskaidroja personas, kuras, iespējams, tirgo narkotiskās vielas.

Aizdomās par minētā nozieguma izdarīšanu policisti pagājušā gada oktobrī aizturēja trīs personas – 1977. un divus 1960. gadā dzimušus vīriešus.

Kriminālprocesa ietvaros tika veiktas sešas kratīšanas aizturēto personu dzīvesvietās un viņiem piederošos transportlīdzekļos. Kopumā tika atrasti un atsavināti trīs kilogrami metamfetamīna – tā kopējā summa melnajā tirgū var sasniegt aptuveni 45 tūkstošus eiro.

Aizturētās personas jau iepriekš sauktas pie kriminālatbildības par dažāda veida noziegumiem.

2016. gada februārī VP ONAP darbinieki ir pabeiguši pirmstiesas izmeklēšanu un kriminālprocesu nosūtījuši kriminālvajāšanas uzsākšanai Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētajai prokuratūrai.

Aizdomās turētajiem tiek inkriminēts noziegums – narkotisko vielu neatļauta realizēšana grupā lielos apmēros.

Krimināllikumā par šādu noziegumu paredzēta atbildība – brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

TOP komentāri

  • Homērs Simpsons
    0 0 0

    Homērs Simpsons

    Nekadu kriminalvajasnu ,Tie tacu savejie! Cietuma Rujienas tabakas audzetaju!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl