Likumsargi notver labsirdīgu noziedznieku

Komentāri

Galvaspilsētas sirdī kāds vīrietis pamanījis ievainotu putnu. Viņš centies palīdzēt kaijai, taču rezultātā pats sevi nodevis un nonācis policistu rokās.

Otrdienas pusdienlaikā, pie pilsētas centrā patrulējošajiem likumsargiem vērsās kāds garāmgājējs, kurš tik tikko bija sagūstījis kādu kaijas mazuli. Kā izrādās, putnēns savainojies, tādēļ kungs lūdzis policistu palīdzību. Protams, inspektori nav atteikuši un kungs ar visu jakā ievīstīto mazuli aicināts uz policijas auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pēc mirkļa likumsargu auto piestājis pie veterinārās klīnikas Ģertrūdes ielā, un visi devušies pie dakteriem.

Putnēns nodots dakteru gādīgajās rokās, bet policisti devušies aprunāties ar izpalīdzīgo dabas draugu. Tāpat, vīri nolēmuši sakārtot papīru lietas, kas saistītas ar šo gadījumu, tādēļ lūguši kungu uzrādīt kādu dokumentu. Izrādījies, ka kungs ir meklēts noziedznieks.

Vairāk par notikušo skatieties LNT raidījuma Degpunktā sagatavotā sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl