Komentāri
Lietuvā notver zagļus, kuri no lombarda Liepājā nolaupījuši zeltlietas 7000 eiro vērtībā
FOTO: Flickr

Sadarbojoties ar lietuviešu kolēģiem, Valsts policijai (VP) Lietuvā izdevies aizturēt divas personas, kuras 30.janvāra pievakarē aplaupīja lombardu Liepājā, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

Šteinberga skaidroja, ka 30.janvārī ap plkst.17 Liepājā, Lielajā ielā, lombardā ienākuši vīrietis un sieviete, kuri, nodarot miesas bojājumus lombarda darbiniecei, nolaupījuši zeltlietas gandrīz 7000 eiro vērtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijai operatīvi izdevies noskaidrot, ka abas personas – 1986.gadā dzimušais vīrietis un 1993.gadā dzimusī sieviete – pēc noziedzīgā nodarījuma veikšanas plānojušas pamest Latviju. Tika noskaidrota automašīna, ar kādu abi bēga un, pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar kolēģiem no Klaipēdas apriņķa, izdevies abas personas aizturēt Lietuvā. Pie viņiem atrasta arī nozagtā manta – dažādi zelta izstrādājumi, galvenokārt gredzeni. Par notikušo sākts kriminālprocess par laupīšanu grupā.

Aizturētajām personām Ģenerālprokuratūra piemērojusi Eiropas apcietinājuma lēmumu, kas paredz, ka izmeklēšana šajā procesā jāpabeidz desmit dienu laikā.

Kurzemes reģiona pārvaldē šis ir pirmais gadījums, kad nepilnu 24 stundu laikā pēc noziedzīga nodarījuma pastrādāšanas personas tiek aizturētas ārpus Latvijas un viņu aizturēšanai tiek piemērots Eiropas apcietinājuma lēmums.

Vērienīgajā operācijā piedalījās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Operatīvās vadības nodaļa, Liepājas iecirknis, Kriminālpolicijas birojs, Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Starptautiskās sadarbības birojs, Ģenerālprokuratūra, Kuldīgas tiesa un tulks.

Pašlaik aizturētie, kuri jau iepriekš vairākkārt nonākuši policijas redzeslokā, atrodas apcietinājumā Klaipēdā. Tiek lemts par viņu izdošanu Latvijai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl