Komentāri

Lietiskie pierādījumi – nosviluši mati un apdegušas ausis. Tā melos par ugunsgrēka patiesajiem iemesliem kaimiņš atmasko kaimiņu Krustpils novadā.

Vienā no Kūku pagasta daudzdzīvokļu namiem par ugunsgrēkiem vairs nebrīnās. Tie te notiekot itin bieži. Lielai daļai šejieniešu pat skaidrs, kurš ir kārtējais ugunsnelaimes grēkāzis. Tas ir Voldemārs. Vīrietis vakar savā pirmā stāva sociālā dzīvokļa istabiņā uz plītiņas gatavoja ēst un neizvēlējās īstāko brīdi, lai aizietu līdz labierīcībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā laikā izcēlies ugunsgrēks.

Kaimiņu īpašumi nav cietuši, taču lielā piedūmojuma dēļ ugunsdzēsēji evakuēja trīs cilvēkus, tostarp māmiņu ar zīdaini. Vēl divi mājas iedzīvotāji saindējušies ar dūmiem un hospitalizēti. Šos faktus Voldemārs gan nav pamanījis. Smej, ka nu vairs neredzēs mūsu raidījumu un lūdz, lai uzdāvinām viņam vismaz televizoru. Vakar vakarā, cenšoties glābt situāciju, apdedzinājis degunu, ausis un nosvilinājis matus.

Foto

 

Kaimiņi brīnās, kā Voldemārs palicis dzīvs. Emocijas ir tik ļoti sakāpinātas, ka viena no kaimiņienēm būtu gatava pat visus sociāla dzīvokļa iemītniekus noindēt.

Rādās, ka no pacietības vīrietis izvedis nevienu vien šejienieti. Teodors reiz paviesojies kunga istabiņā un, viņaprāt, tas bijis vien laika jautājums, kad viss uzies gaisā. Vienā pašā rozetē Voldemārs saslēdzis visdažādākās elektroierīces, ko atradis izgāztuvē.

Savu vainu vakar notikušajā uguns nelaimē vīrietis atzīst, bet citiem apvainojumiem nepiekrīt. Ja arī dzerot kādu aliņu, tad savā būcenītī un citus netraucējot.

Lielākās nepatikšanas rīkojot kaimiņi blakus dzīvojošajās sociālā dzīvokļa istabās. Izdzīvo stiprākais. Voldemārs saka, ka mēģinās tikt ar visu galā un cilpu kaklā likt negrasās.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl