Komentāri

Lietiskie pierādījumi – nosviluši mati un apdegušas ausis. Tā melos par ugunsgrēka patiesajiem iemesliem kaimiņš atmasko kaimiņu Krustpils novadā.

Vienā no Kūku pagasta daudzdzīvokļu namiem par ugunsgrēkiem vairs nebrīnās. Tie te notiekot itin bieži. Lielai daļai šejieniešu pat skaidrs, kurš ir kārtējais ugunsnelaimes grēkāzis. Tas ir Voldemārs. Vīrietis vakar savā pirmā stāva sociālā dzīvokļa istabiņā uz plītiņas gatavoja ēst un neizvēlējās īstāko brīdi, lai aizietu līdz labierīcībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā laikā izcēlies ugunsgrēks.

Kaimiņu īpašumi nav cietuši, taču lielā piedūmojuma dēļ ugunsdzēsēji evakuēja trīs cilvēkus, tostarp māmiņu ar zīdaini. Vēl divi mājas iedzīvotāji saindējušies ar dūmiem un hospitalizēti. Šos faktus Voldemārs gan nav pamanījis. Smej, ka nu vairs neredzēs mūsu raidījumu un lūdz, lai uzdāvinām viņam vismaz televizoru. Vakar vakarā, cenšoties glābt situāciju, apdedzinājis degunu, ausis un nosvilinājis matus.

Foto

 

Kaimiņi brīnās, kā Voldemārs palicis dzīvs. Emocijas ir tik ļoti sakāpinātas, ka viena no kaimiņienēm būtu gatava pat visus sociāla dzīvokļa iemītniekus noindēt.

Rādās, ka no pacietības vīrietis izvedis nevienu vien šejienieti. Teodors reiz paviesojies kunga istabiņā un, viņaprāt, tas bijis vien laika jautājums, kad viss uzies gaisā. Vienā pašā rozetē Voldemārs saslēdzis visdažādākās elektroierīces, ko atradis izgāztuvē.

Savu vainu vakar notikušajā uguns nelaimē vīrietis atzīst, bet citiem apvainojumiem nepiekrīt. Ja arī dzerot kādu aliņu, tad savā būcenītī un citus netraucējot.

Lielākās nepatikšanas rīkojot kaimiņi blakus dzīvojošajās sociālā dzīvokļa istabās. Izdzīvo stiprākais. Voldemārs saka, ka mēģinās tikt ar visu galā un cilpu kaklā likt negrasās.

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl