Lietavu un spēcīgā vēja dēļ milzu kļava uzgāzās braucošam piegādes busiņam Čiekurkalnā

1 komentārs
Lietavu un spēcīgā vēja dēļ milzu kļava uzgāzās braucošam piegādes busiņam Čiekurkalnā

Lietavu un spēcīgā vēja dēļ milzu kļava uzgāzās braucošam piegādes busiņam Čiekurkalnā, Rīgā, pārraujot elektrības vadus, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Čiekurkalnā spēcīgais vējš nogāza kļavu, kas auga Čiekurkalna pirmajā līnijā, netālu no 54. nama. Milzu koks piezemējās uz ceļa braucamās daļas un aizķēra tobrīd pa ielu braucošo “Volkswagen Crafter” kravas mikroautobusu, kas veda pārtiku bērnudārzam. Vadītāju no smagām traumām paglāba ātrā reakcija. Pamanot krītošo koku, viņš strauji bremzēja.

“Es piebremzēju, re, kur sitiens bija! Es vienkārši nedaudz nobraucu malā. Te ir tas sitiens, vēl elektrības vads uz manas mašīnas karājas. Labi, ka jūs nepaspējāt piebraukt tuvāk, citādi būtu trāpījis pa priekšējo stiklu. Jā, vien kādi daži centimetri un uzkristu uz kabīnes. Bet, kas ar to vadu, kā tas uzkrita? Viņš ir zem strāvas, tāpēc es biju riska zonā,” stāsta “Volkswagen Crafter” vadītājs.

Par laimi, gājēju un citu autobraucēju šajā laikā tuvumā nebija.

Krītošā kļava aizķēra arī pretējā nama koka ārdurvis, tās pamatīgi bojājot, taču vēlāk noskaidrojās, ka ēka nav apdzīvota.

Lai likvidētu postažas sekas un, pats svarīgākais, atslēgtu strāvu un droši noņemtu elektrības vadu, notikuma vietā ieradās ugunsdzēsēji glābēji un elektriķi.

Aptuveni pēc stundas elektropadeve atjaunota, bet ceļa braucamā daļa atbrīvota.