Liesmas trešdien plosījušas pamestu armijas bāzi Mārupē

Komentāri

Melnu dūmu mutuļi trešdien pacēlās virs pamestās armijas daļas Mārupē. Cīņa ar liesmām bija grūta, jo ēkas bēdīgais stāvoklis apdraudēja glābēju dzīvības.

Izsaukumu uz kādreizējo padomju armijas daļu Mārupē glābēji saņēma īsi pēc septiņiem no rīta. Par ugunsnelaimi ziņoja vietējās pašvaldības policijas darbinieki, kuri patruļas laikā, rīta agrumā, iegriezās šajā teritorijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vada komandieris atklāj, ka glābējiem nācies ļoti uzmanīties, jo vairākās telpās grīdās redzami prāvi caurumi, citviet no sienām izvirzīti asi metāla gabali. Tumsā un biezajos dūmos, šo vidi noteikti nevar saukt par cilvēkam draudzīgu. Tomēr, neskatoties uz visai bīstamo darbu, jau pirmā ugunsdzēsēju grupa konstatēja, ka par laimi ugunsgrēkā nav cietušo.

Telpas bija pilnīgi tukšas. Tā kā šajā būvē jau gadu desmitiem nav elektrības, apkures, vai kāda cita iespējamā aizdegšanās avota, glābēju pārstāvis pieļauj, ka pie vainas tomēr ir kāds, kurš vēl naktī atradies šajā ēkā.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl