Komentāri

Kāds jauns puisis, kurš nekad pat nav iekļuvis nevienā satiksmes negadījumā, šonedēļ piedzīvoja pamatīgu šoku, jo, braucot ar auto, tas viņa acu priekšā burtiski uzliesmojis.

Otrdien vēlu vakarā Ķīpsalā pie lielveikala Olimpija ne no šā, ne no tā aizdegās automašīna Ford Focus. Kāds jauns puisis braucis no treniņa, un pēkšņi spēkrats sācis niķoties. Pāris minūtes, un puisis no autovadītāja palicis kājāmgājējos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labi, ka turpat netālu Iļģuciemā un Akmens ielā atrodas ugunsdzēsēji. Tie atsteigušies un faktiski uzstādījuši jaunu rekordu spēkratu dzēšanā. Parasti no degošiem auto pāris minūšu laikā nekas nepaliek pāri, bet šoreiz automašīnas aizmugurējā daļa pat palikusi vesela. Tas gan automašīnas šoferim ir mazs mierinājums, jo spēkratam nav KASKO apdrošināšanas, kas nozīmē, ka zaudējumi būs jāsedz no savas kabatas. Pareizāk sakot – vienkārši jāpērk jauna mašīna, bet tas kas palicis pāri no vecās – jāved uz metāllūžņiem.

Foto – auto transformācija par pelnu kaudzi

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl