Liesmas izposta sirmgalves mitekli

Komentāri

Rīgā, Mazās stacijas ielā piecstāvu dzīvojamajā ēkā liesmas izpostījušas kādas sirmgalves mitekli. Kas noticis pensionāres dzīvoklī, to tagad zina tikai pati saimniece, kura ceturtdienas, 4.septembra, pēcpusdienā sāka klauvēties pie kaimiņu durvīm. Viņa spēja pateikt vien to, ka miteklī notikusi nelaime.

Kā izrādās, dzīvokļa saimniecei ir nopietnas veselības problēmas, tādēļ viņa nav spējusi, ne pati izsaukt palīdzību, ne sakarīgi paskaidrot kaimiņiem kas noticis. Par laimi, sieviete vismaz paspējusi laikus izkļūt no dzīvokļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī glābējiem šajā gadījumā, nav bijuši apgrūtinājumi cīņā ar liesmām, nelielais dzīvoklītis izpostīts gandrīz pilnībā. Pēc notikušā dzīvokļa saimniecei bija nepieciešama mediķu palīdzība, tādēļ kundze nodota ātrās medicīniskās palīdzības personāla rīcībā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl