Liepājas policija brīdina: aizslēdz durvis arī tad, kad esi mājās!

Komentāri
Liepājas policija brīdina: aizslēdz durvis arī tad, kad esi mājās!
FOTO: LETA

27. oktobrī plkst. 15.00 Liepājā, Dunikas ielā, sieviete konstatēja, ka no viņas neaizslēgtā dzīvokļa pazudis naudas maks ar personīgajiem dokumentiem, savukārt 28. oktobrī ap plkst. 17.30 Krūmu ielā cita iesniedzēja konstatēja, ka no neaizslēgta dzīvokļa nozagta rokas somiņa ar dokumentiem.

Arī dienu iepriekš Liepājas policija saņēmusi ziņas par līdzīga rakstura gadījumiem Liepājā. Policija strādā, lai aizturētu vainīgās personas, un vēlreiz aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un dzīvokļa durvis aizslēgt arī tad, kad esat mājās!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīvi iekļūstot mājoklī, zaglim ir nepieciešamas tikai pāris sekundes, lai paķertu vērtīgāko, kas acu priekšā atrodas jūsu koridorā (tās var būt arī atslēgas, redzamā vietā nolikts mobilais tālrunis, virsdrēbes, kā arī, protams, rokassomas un naudas maki).

Tāpat iedzīvotāji tiek aicināti pievērst uzmanību aizdomīgām personām kāpņutelpās un to tuvumā, un, sastopoties ar tām, nekavējoties informēt policiju pa tālr.: 63404602, 110!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl