6 komentāri
Iespējams, Liepājā pazudušais pusaudzis Egils atrasts sadedzis, ziņo vietējais medijs

15 gadus vecais Egils, kuru izmisīgi meklēja gan tuvinieki, gan policija, visticamāk, ir atrasts. Diemžēl – viņš ir miris. Pusaudža līķis esot atrasts Karostas mežā, turklāt tas ir stipri apdedzis, ziņo vietējais medijs Kurzemes Vārds.

Trešdien, 5. oktobrī, Karostas mežā kāda sieviete atrada stipri apdeguša cilvēka līķi. “Lai gan līdz cietušās personas identitātes noskaidrošanai var paiet diezgan ilgs laiks, pēc neoficiālas informācijas tas varētu būt 24. septembrī pazudušais 15 gadus vecais Egils Kuļikausks,” vēsta medijs.

Gan vēl cerot, ka mežā atrastais nežēlības upuris nebūs Egils, viņa klases audzinātāja sacīja, ka Egila klasesbiedri ir šokā, bet pats briesmīgākais ir tas, ka kaut kas tāds var notikt tepat pie mums, vēsta medijs.

Pazudušā Egila mamma un tēvs pēc mirstīgo atlieku apskates ir pārliecināti, ka tas ir viņu dēls. “Mātes sirds to jūt,” Kurzemes Vārdam sacīja tēvs, bet mamma, gan piebilstot, ka nevēlas stāstīt sīkas detaļas, pēc īpašām pazīmēm uz ķermeņa atpazīstot, ka tas ir viņas dēls. Tāpēc abi jau sākuši kārtot apbedīšanas formalitātes un jau izvēlējušies atvadu rindas, ar kurām aicināt piederīgos, klasesbiedrus un citus uz atvadu mirkli, lai pavadītu savu dēliņu Mūžībā.

Ikviens, kam ir kāda informācija par notikušo, ir aicināts ziņot policijai.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem.

TOP komentāri

 • Diāna
  +4 +3 -1

  Diāna

  Nu vai tā var? Nekorekts virsraksts - teikts, ka atrasts Egils.
  Savukārt tekstā - iespējams, ka tas ir viņš. Nu nevar tak tā.
  Un viņam bija 16 gadi.
 • Diānai
  +2 +2 0

  Diānai

  Es par citu rakstu uzrakstīju Skaties.lv facebook kontam un teica, ka pārbauda rakstus, bet izskatās, ka nē. Tā ka uzrakstiet arī.
 • Janka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl