Liepājā līdz nāvei piekauj vīrieti; aizturēti trīs jaunieši

Komentāri
Liepājā līdz nāvei piekauj vīrieti; aizturēti trīs jaunieši
FOTO: Flickr

2015. gada 13. oktobrī Liepājā kādā dzīvoklī ap plkst. 20.30 policija atrada vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Turpat notikuma vietā tika aizturētas arī iespējamās vainīgās personas – trīs gados jauni vīrieši.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka dzīvoklī Oskara Kalpaka ielā bija notikusi kopīga alkohola lietošana, kuras laikā izcēlies konflikts un tika nodarīti miesas bojājumi 1972. gadā dzimušajam vīrietim. Pēc tam cietušais vīrietis bezpalīdzības stāvoklī tika atstāts viens un no gūtajiem miesas bojājumiem mira.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, policija uz aizdomu pamata par nodarītajiem miesas bojājumiem aizturēja trīs personas – 1988., 1996. un 1990. gadā dzimušus vīriešus. Visiem minētajiem ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, viņi jau iepriekš vairākkārt bija nonākuši policijas redzeslokā, tikuši tiesāti un sodīti.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta 3. daļas par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies cietušā nāve. Turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Lasi vēl