Liepājā līdz nāvei piekauj vīrieti; aizturēti trīs jaunieši

Komentāri
Liepājā līdz nāvei piekauj vīrieti; aizturēti trīs jaunieši
FOTO: Flickr

2015. gada 13. oktobrī Liepājā kādā dzīvoklī ap plkst. 20.30 policija atrada vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Turpat notikuma vietā tika aizturētas arī iespējamās vainīgās personas – trīs gados jauni vīrieši.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka dzīvoklī Oskara Kalpaka ielā bija notikusi kopīga alkohola lietošana, kuras laikā izcēlies konflikts un tika nodarīti miesas bojājumi 1972. gadā dzimušajam vīrietim. Pēc tam cietušais vīrietis bezpalīdzības stāvoklī tika atstāts viens un no gūtajiem miesas bojājumiem mira.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, policija uz aizdomu pamata par nodarītajiem miesas bojājumiem aizturēja trīs personas – 1988., 1996. un 1990. gadā dzimušus vīriešus. Visiem minētajiem ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, viņi jau iepriekš vairākkārt bija nonākuši policijas redzeslokā, tikuši tiesāti un sodīti.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta 3. daļas par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies cietušā nāve. Turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl