Liepājā avārijā cietuši divi pusaudži

Komentāri
Liepājā avārijā cietuši divi pusaudži
Foto: Pete/Flickr

Ceturtdien, 6. martā, Liepājā ceļu satiksmes negadījumā cieta divi pusaudži, kuri ar mopēdu ietriecās vieglajā automašīnā.

Valsts policijā informēja, ka Brīvības un Dzelzceļnieku ielas krustojumā ar Volkswagen Passat sadūrās mopēdists, kurš veda pasažieri. Proti, kāds 15 gadus vecs pusaudzis brauca ar mopēdu un ar to veda arī pasažieri – 16 gadus vecu pusaudzi. Transportlīdzekļa bremzes nenostrādāja, un tas ietriecās automašīnā Volkswagen Passat. Ceļu satiksmes negadījumā cieta abi pusaudži, kuri ar traumām nogādāti slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Daugavpils novadā, uz autoceļa Višķi–Aglona, sadūrās kravas automobilis MAN, kuru vadīja 1953. gadā dzimis vīrietis, un automašīna Fiat Ducato, kuru vadīja 1970. gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā cieta Fiat vadītājs, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 55 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki. Rīgas reģionā reģistrēta 31 avārija, kurās cietuši divi cilvēki.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl