Komentāri
Liepājā atklāj organizētu grupējumu, kas nodarbojās ar sevišķi bīstamu narkotisko vielu tirdzniecību
FOTO: Valsts policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki pabeiguši izmeklēšanu lietā par narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkā lielos apmēros organizētā grupā un narkotisko vielu tirdzniecību organizētā grupā Liepājā. 

29. jūnijā VP KRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļa Liepājas prokuratūrai nosūtījusi kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret piecām personām. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šā gada februārī par minēto faktu tika uzsākts kriminālprocess, martā policija aizturēja piecas personas uz aizdomu pamata par narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju.

Pirmstiesas izmeklēšanas laikā, kriminālprocesa ietvaros veicot personu aizturēšanu un sankcionētas kratīšanas personu dzīvesvietās Liepājā, tika izņemti kopumā 493 grami augu maisījuma, ko tautā sauc par “spaisu”. Ekspertīžu rezultāti apliecina, ka izņemtā augu masa satur aizliegtas sevišķi bīstamas narkotiskās vielas, kas iekļautas aizliegto vielu sarakstā. Kratīšanas laikā izņemta arī nauda, svari, kā arī polimēra maisiņi, ko izmanto augu masas fasēšanai.

Aizturētās personas ir jauni vīrieši vecumā no 18 līdz 21 gadam, kā arī sieviete vecumā ap 40. Divām personām piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, pārējām – ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Ir savākts apjomīgs un pietiekams pierādījumu klāsts, lai krimināllietas materiālus nosūtītu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret minētajām personām.

Lasi vēl