Liepājā aizturēta narkotiku tirgoņu grupa

Pievienot komentāru
Liepājā aizturēta narkotiku tirgoņu grupa
FOTO: Valsts policija

Šomēnes Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki Liepājā aizturējuši 5 personas saistībā ar narkotisko vielu tirdzniecību personu grupā Liepājas pilsētā. 

Laika posmā no 4.–5. februārim VP KRP Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki aizturēja vairākas personas. Aizturēto personu kratīšanas laikā izņemti 75 grami zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes masas, kas satur narkotiskās vielas un 39 grami baltas pulverveida vielas, kas arī satur narkotiskās vielas.

Visas aizturētās personas kriminālprocesā atzītas par aizdomās turētajām, četrām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, bet vienai – 1982. gadā dzimušam vīrietim – apcietinājums. Dažas no aizturētajām personām jau agrāk nonākušas policijas redzeslokā vai arī bijušas iepriekš sodītas.

Par iepriekš minētajiem noziedzīgiem nodarījumiem – narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, par tādām pašām darbībām, ja tās izdarījusi personu grupa pēc

iepriekšējas vienošanās, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem. Turpinās pirmstiesas izmeklēšana.