Liepājā aizturēta narkotiku tirgoņu grupa

Komentāri
Liepājā aizturēta narkotiku tirgoņu grupa
FOTO: Valsts policija

Šomēnes Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki Liepājā aizturējuši 5 personas saistībā ar narkotisko vielu tirdzniecību personu grupā Liepājas pilsētā. 

Laika posmā no 4.–5. februārim VP KRP Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki aizturēja vairākas personas. Aizturēto personu kratīšanas laikā izņemti 75 grami zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes masas, kas satur narkotiskās vielas un 39 grami baltas pulverveida vielas, kas arī satur narkotiskās vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas aizturētās personas kriminālprocesā atzītas par aizdomās turētajām, četrām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, bet vienai – 1982. gadā dzimušam vīrietim – apcietinājums. Dažas no aizturētajām personām jau agrāk nonākušas policijas redzeslokā vai arī bijušas iepriekš sodītas.

Par iepriekš minētajiem noziedzīgiem nodarījumiem – narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, par tādām pašām darbībām, ja tās izdarījusi personu grupa pēc

iepriekšējas vienošanās, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem. Turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl