Lielveikala stāvvietā notriec sievieti un aizmūk no notikuma vietas

Komentāri
Lielveikala stāvvietā notriec sievieti un aizmūk no notikuma vietas
FOTO: LETA

Vakar lielveikala stāvvietā automašīnas Renault Master vadītājs notriecis sievieti un aizmucis no notikuma vietas, informē Valsts policijā.

Negadījums noticis Bauskā, pie lielveikala Rimi – tur ap plkst. 10.30 kāds 1955. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu Renault Master uzbraucis 1932. gadā dzimušai sievietei un aizbraucis no notikuma vietas, par notikušo policijai nepaziņojot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar Rīgā, Valmieras un Bruņinieku ielas krustojumā, notikusi sadursme starp 1993. gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu Toyota Rav4 un 1991. gadā dzimuša vīrieša vadītu Nissan Pulsar. Pēc negadījuma slimnīcā nogādāts Nisssan vadītājs.

Savukārt Bruņinieku ielā notikusi sadursme starp automašīnu MG ZT, kuru vadījis 1958. gadā dzimis vīrietis un mopēdu YY50QT, kuru vadījis 1998. gadā dzimis puisis un stāvošu automašīnu Volkswagen Golf. Negadījumā cietis mopēda vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēti 56 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši četri cilvēki, divi no tiem bijuši gājēji un velosipēdisti. Rīgas reģionā reģistrēti 32 ceļu satiksmes negadījumi ar trīs cietušajiem.

Lasi vēl