Lielvārdē vilciens nāvējoši traumē jaunieti

Komentāri

Vakar ap pulksten vienpadsmitiem vakarā Lielvārdes dzelzceļa stacijā dzīvību zaudēja kāds jauns vīrietis. viņš pārāk ilgi aizkavējās uz sliedēm, kad stacijai nebremzējot tuvojās kravas vilciens.

Ļaudis, kas strādā Lielvārdes dzelzceļa stacijā, šodien teritorijas uzkopšanu sāka, ar smiltīm apberot asinis uz sliedēm. Vakar vakarā šeit, uz sliedēm, cilvēku acu priekšā bojā gāja aptuveni 20 gadus vecs vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā var noprast no stāstītā, jaunietis stacijā bijis kopā ar diviem draugiem, visi trīs jautrā prātā. Jokojušies, jokojušies, kamēr joki beigušies ar traģēdiju.

No Rēzeknes uz Rīgu, nebremzējot braucis kravas vilciens. Mašīnists šādus jokus ne tikai nesaprot un negaida, bet pat nespēj uz tiem reaģēt, ja ir tos pamanījis. Jaunietis triecienu, ar milzīgā ātrumā ripojošo neskaitāmas tonnas smago spēkratu, saņēmis savu draugu acu priekšā un nomiris tur pat nelaimes vietā.

Stacijā visiem šodien bēdīgs prāts. Šādas nelaimes te neesot piedzīvotas daudzus gadus. Mēs aicinām visus un ikvienu saprast, ka mēroties spēkiem ar vilcienu ir bezjēdzīgi un bezcerīgi. Ne par velti par to mūs regulāri brīdina gan policisti, gan dzelzceļa darbinieki, jo līdzīgas nelaimes nav retums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl