Lielvārdē vilciens nāvējoši traumē jaunieti

Komentāri

Vakar ap pulksten vienpadsmitiem vakarā Lielvārdes dzelzceļa stacijā dzīvību zaudēja kāds jauns vīrietis. viņš pārāk ilgi aizkavējās uz sliedēm, kad stacijai nebremzējot tuvojās kravas vilciens.

Ļaudis, kas strādā Lielvārdes dzelzceļa stacijā, šodien teritorijas uzkopšanu sāka, ar smiltīm apberot asinis uz sliedēm. Vakar vakarā šeit, uz sliedēm, cilvēku acu priekšā bojā gāja aptuveni 20 gadus vecs vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā var noprast no stāstītā, jaunietis stacijā bijis kopā ar diviem draugiem, visi trīs jautrā prātā. Jokojušies, jokojušies, kamēr joki beigušies ar traģēdiju.

No Rēzeknes uz Rīgu, nebremzējot braucis kravas vilciens. Mašīnists šādus jokus ne tikai nesaprot un negaida, bet pat nespēj uz tiem reaģēt, ja ir tos pamanījis. Jaunietis triecienu, ar milzīgā ātrumā ripojošo neskaitāmas tonnas smago spēkratu, saņēmis savu draugu acu priekšā un nomiris tur pat nelaimes vietā.

Stacijā visiem šodien bēdīgs prāts. Šādas nelaimes te neesot piedzīvotas daudzus gadus. Mēs aicinām visus un ikvienu saprast, ka mēroties spēkiem ar vilcienu ir bezjēdzīgi un bezcerīgi. Ne par velti par to mūs regulāri brīdina gan policisti, gan dzelzceļa darbinieki, jo līdzīgas nelaimes nav retums.

Lasi vēl