Komentāri
Lieldienas uz Latvijas ceļiem izvērtušās asiņainas; četri bojāgājušie
FOTO: LETA

Pagājušajā diennaktī uz Latvijas ceļiem gājuši bojā četri, savukārt dažādos ceļa satiksmes negadījumos cietuši astoņi cilvēki, informē Valsts policijā.

Kā ziņots, traģiska avārija vakar notika uz ceļa Tīnūži-Koknese, kur apdzīšanas manevra laikā vieglā automašīna saskrējās ar kravas automašīnu un bojā gāja trīs cilvēki, tostarp divarpus mēnešus vecs bērns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Daugavpils novada Kalupes pagastā Aizupiešos nenoskaidrotos apstākļos uz ceļa braucamās daļas apgāzusies automašīna Audi A3, un negadījuma vietā atrasts bojā gājis 1974. gadā dzimis vīrietis.

Vakar Jūrmalā, Skolas ielā, nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu transporta līdzekli uzbrauca 40 gadīgam gājējam, kurš ar dažādam traumām nogādāts uz slimnīcu. Tāpat mediķu palīdzība bija nepieciešama kādai sievietei, kurai Olainē, Zemgales un Zeiferta ielu krustojumā, uz gājēju pārejas uzbrauca automašīna SAAB, kuru vadīja 41 gadu vecs vīrietis.

Ādažu novadā, pie Gaujas tilta, no velosipēda krita un dažādas traumas guva 35 gadus vecs vīrietis. Tāpat ar traumām slimnīcā nogādātas divas sievietes, kuras cieta ceļu satiksmes negadījumā Ķekavas novadā, saduroties automašīnām Hyundai un Alfa Romeo.

Vakar Rīgā, Puškina un Gogoļa ielu krustojumā, saskrējās automašīna Audi, kuru vadīja 1996. gadā dzimis vīrietis, un automašīna VW, kuru vadīja 1990. gadā dzimis vīrietis. Audi vadītājs negadījumā guva tik smagas traumas, ka viņu bija nepieciešams nogādāt slimnīcā.

Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā, palīdzība bija nepieciešama kādai 1937. gadā dzimušai sievietei, kura guva traumas, krītot maršruta autobusā. Sirmgalve nogādāta slimnīcā.

Lasi vēl