7 komentāri
Lielceļa malā atrastas sievietes mantas, taču pati viņa pazudusi bez vēsts; tuvinieki nav atmetuši cerības

30. novembrī notika Valsts policijas un Zemessardzes rīkotais pazudušās 61 gadus vecās Baibas Purmales meklēšanas pasākums. Lai arī tika atrastas dažas sievietei piederošas mantas un suns pat uzgāja viņas pēdas, sievieti tā arī nav izdevies atrast. Tuvinieki tomēr neatmet cerības, un īpaši lūdz tuvējās apkaimes – Valmieras, Naukšēnu, Rūjienas – iedzīvotāju palīdzību, varbūt kāds sievieti ir redzējis!

Bezvēsts pazudušās B. Purmales radinieki izsaka pateicību visiem brīvprātīgajiem, Valmieras un Rūjienas apkārtnes iedzīvotājiem, kuri atsaucās uz Valsts policijas, Zemessardzes un Bezvests.lv lūgumu palīdzēt un 30. novembrī no agra rīta ieradās, lai kopīgiem spēkiem meklētu pazudušo sievieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meklēšanas pasākums notika 140 km attālumā no Rīgas. Lielākoties, piedalījās pazudušās Baibas Purmales radinieki, draugi un paziņas. Pēc pazudušās sievietes dēla teiktā, cilvēki bija ļoti atsaucīgi: meklēšanas pasākumā piedalījās apmēram desmit Valsts un Pašvaldības policijas darbinieki un suns, kā arī vairāk nekā desmit zemessargu.

Meklēšanas pasākums sākās no pieturas “Pīleņģi” Endzelē, kurā sieviete bija izkāpusi – pazudušo sievieti ievēroja autobusa šoferis un pasažiere, kā rezultātā brīvprātīgie apsekoja meža teritoriju gar lielceļu – 10 kilometru garumā Valmieras virzienā. Tika pārbaudītas pamestās mājas un celtnes, visas aizdomīgās vietas. Diemžēl bezvēsts pazudušo sievieti Baibu Purmali atrast neizdevās.

“Sākotnēji suns “paņēma” pēdu, taču mežā ātri vien tās izzuda”- stāsta pazudušās dēls. “Taču viņas personīgās mantas mēs atradām lielceļa malā. Kārbiņa, kas varēja izkrist no viņas somas, tika atrasta piecu kilometru attālumā no pieturas, kurā aculiecinieki viņu pamanīja izkāpjam no autobusa.”

Pazudušās radinieki, kā arī policija ir gatavi arī turpināt meklēšanas pasākumu, taču visas aizdomīgās vietas tika pārbaudītas un nav nevienas aizķeršanās, kur sievieti meklēt.

Sievietes foto:

Ievērojamu palīdzību un atbalstu var sniegt tuvāko apkaimju iedzīvotāji, kas dzīvo aptuveni piecu kilometru attālumā no pieturas “Pīleņģi” Valmieras virzienā. Iespējams, kāds ir redzējis ceļa malā ejošu sievieti vai palīdzējis viņu aizvest.

Valmieras, Naukšēnu, Rūjienas un to apkārtnes iedzīvotājus lūdzam īpaši pievērst uzmanību šai ziņai, kā arī būt ļoti vērīgiem. “Aculiecinieku liecības ir ļoti svarīgas!” norāda Bezvests.lv pārstāvji.

Atgādinām, ka 2016. gada 27. novembrī plkst. 21.20 bez vēsts pazuda 61 gadus vecā Baiba Purmale, kura ar autobusu devās no Rīgas uz mājām Naukšēnos. Pēdējās ziņas liecina, ka sieviete izkāpa no autobusa ātrāk – Pīleņģu pieturā (Endzele), Rūjienas novadā.

Pazudušas PAZĪMES: augums 158 cm, pilnīgas miesas būves. Mati sarkanā krāsā, līdz pleciem. Sieviete bija ģērbusies tumši zilā vējjakā, tumšas krāsas biksēs, galvā balta cepure. Līdzi bija brūnas krāsas soma. Telefons sievietei ir izslēgts.

Lūgums būt īpaši vērīgiem Valmieras, Naukšēnu, Rūjienas un tuvākās apkārtnes iedzīvotājus! Ja Jūsu rīcībā ir informācija par pazudušās atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, lūgums nekavējoties zvanīt pa tālruni 110 vai Bezvests.lv – +371 22 084 084.

TOP komentāri

 • inta
  +6 +5 -1

  inta

  ceresim uz Ziemsvetku brinumu, un Baiba atradisies sveika un vesela,velu izturibu gimenei
 • ....
  +4 +3 -1

  ....

  Kā jau ziņoju valsts policijai, ka redzeeju sievieti ap 11 naktii uz Valmieras pusi bija tikusi garam oleru pieturai...
 • LIONA
  +3 +2 -1

  LIONA

  Kapec bija jakap ara atrak?......Varbut bija sarunats ?Telefons?pieslegums ?pedejas sarunas?Izturibu......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl