Lielbritānijā tiesā sievieti no Latvijas, kuras suns sakodis bērnu

0 Komentāru
Lielbritānijā tiesā sievieti no Latvijas, kuras suns sakodis bērnu
()

Lielbritānijā tiesā Latvijas pilsoni, kuras suns parkā sakodis mazu bērnu, vēsta laikraksts “Burton Mail”.

37 gadus vecās Ineses Karoles Stafordšīras bulterjera šķirnes suns Hugo 25. augustā publiskā parkā uzbruka deviņus gadus vecajai Kloī Vudvardai, sakožot meiteni kājās. Suns parkā atradies bez pavadas.

“Suņa īpašniece atvainojās un piedāvāja ievainotās meitenes vecākiem naudu. Pēc tam viņa paņēma suni pie pavadas, iesita tam pa muguru un devās prom no notikumu vietas,” tiesā pavēstīja prokurore Zoja Spīka.

Kloī ģimene un policija vēlāk vērsās pie medijiem, aicinot pieteikties meiteni sakodušā suņa īpašniekiem. Izlasot laikrakstā ziņojumu par incidentu, Karole pieteikusies policijā. “Viņa teica, ka nezināja, kā jārīkojas, vai viņai šajā valstī ir jāziņo policijai. Bet viņa teica, ka nezina, kā būtu jārīkojas Latvijā,” sacīja Spīka.

Karole Bērtonas miertiesā atzina, ka 18 mēnešus vecais Stafordšīras bulterjera suns nav audzināts un nav kontrolējams, bet nekad iepriekš nekādas problēmas ar dzīvnieku nav bijušas.

Pēc sievietes sacītā, suns esot draudzīgs un parkā bieži spēlējas ar viņas 13 gadus veco dēlu. Bez pavadas suns parkā bijis tāpēc, ka bijis vakars un parkā maz cilvēku.

Sprieduma pasludināšana tiesā atlikta līdz 5. decembrim, un sunim varētu draudēt eitanāzija.

0 Komentāru