Lieguma laikā ķer līdakas

Komentāri

Kāda aculieciniece Rīgā Juglas kanālā pirms nedēļas nofilmējusi makšķernieku, kurš līdaku lieguma laikā tiek pie pamatīga loma, taču neatlaiž to ūdenstilpē. Skatītāja Margita vaicā, ko darīt tādās reizēs un kam zvanīt, lai ziņotu par pārkāpumu un vai vispār tas nepieciešams.

Pirms nedēļas, atpūšoties Juglas pusē, mūsu skatītāja Margita pamanījusi lielu rosību Juglā pie kanāla tilta pakājē. Vīri noķērusi pēc skata dažus kilogramus smagu līdaku, taču līdz 1. maijam šīs zivis ķert ir aizliegts, jo tās nārsto. Margita vaicā, vai šādā situācijā vispār bija jēga kādam par notiekošo ziņot? Likumsargi norāda, ka neviens izsaukums netiek ignorēts, turklāt pārkāpums ir nopietns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl šajā gadījumā atrast malu zvejnieku būs sarežģīti. Turklāt pēc tam vēl būtu jāpierāda, ka makšķernieks līdaku nav atlaidis, kaut gan faktiski tieši šāda rīcība būtu pareiza.

Ja makšķernieks ar līdaku tiktu pieķerts pie rokas, viņam būtu jāšķiras no vairākiem simtiem eiro par videi nodarītajiem zaudējumiem un pārkāpumu kā tādu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl