Lieguma laikā ķer līdakas

Komentāri

Kāda aculieciniece Rīgā Juglas kanālā pirms nedēļas nofilmējusi makšķernieku, kurš līdaku lieguma laikā tiek pie pamatīga loma, taču neatlaiž to ūdenstilpē. Skatītāja Margita vaicā, ko darīt tādās reizēs un kam zvanīt, lai ziņotu par pārkāpumu un vai vispār tas nepieciešams.

Pirms nedēļas, atpūšoties Juglas pusē, mūsu skatītāja Margita pamanījusi lielu rosību Juglā pie kanāla tilta pakājē. Vīri noķērusi pēc skata dažus kilogramus smagu līdaku, taču līdz 1. maijam šīs zivis ķert ir aizliegts, jo tās nārsto. Margita vaicā, vai šādā situācijā vispār bija jēga kādam par notiekošo ziņot? Likumsargi norāda, ka neviens izsaukums netiek ignorēts, turklāt pārkāpums ir nopietns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl šajā gadījumā atrast malu zvejnieku būs sarežģīti. Turklāt pēc tam vēl būtu jāpierāda, ka makšķernieks līdaku nav atlaidis, kaut gan faktiski tieši šāda rīcība būtu pareiza.

Ja makšķernieks ar līdaku tiktu pieķerts pie rokas, viņam būtu jāšķiras no vairākiem simtiem eiro par videi nodarītajiem zaudējumiem un pārkāpumu kā tādu.

Lasi vēl