8 komentāri

Līdz sirmam vecumam nodzīvot savās dzimtajās mājās ir goda lieta. Tā vēlējās darīt arī Zigrīda, tomēr uguns paveica savu.

Vēl vakar, apciemojot 86 gadus veco vecmāmiņu Zigrīdu viņas privātmājā Vecumnieku pagastā, viss šķita mierīgi un ritēja savu ierasto gaitu. Diemžēl agrā rīta stundā Jānis saņēma nepatīkamu zvanu no vecmammas kaimiņiem par uguns liesmām, kas redzamas no kundzes mājas. Pēc nakts notikumiem no Zigrīdas mājvietas pāri palicis vien skurstenis.

Kundze ir sveika un vesela, bet zaudējusi visu, kas atradās mājā. Arī nesen uzdāvinātais kaķēns, ko sieviete ļoti mīlējusi, palicis degošajā ēkā un aizgājis bojā. Jānis pieļauj domu, ka dzīvnieks bija pirmais, kas pamanījis nelaimes tuvošanos un vecmāmiņu brīdinājis. Uguns cēlonis meklējams aizsērējušā dūmvada caurulē. Tajā tikušas uguns liesmas un tālākais jau bijis laika jautājums.

Vecu koku nepārstādīsi, saka Jānis. Vecmamma vēlējās līdz mūža galam dzīvot savās dzimtajās mājās, tāpēc vēl pagājušajā gadā mājai atjaunots jumts un sākti uzlabošanas darbi arī iekštelpās. Šobrīd ģimene būtu pateicīga ikvienam, kas varētu palīdzēt ar būvmateriāliem jaunas mājas celšanai.

Ja jums ir iespēja palīdzēt, sazinieties ar Jāni personiski pa tālr.: 20290406. Visa ģimene būs jums ļoti pateicīga.

TOP komentāri

 • Jozups
  +4 +4 0

  Jozups

  Vai ties'aam cilveekus vajag uzskatiit par mul,k,iem, cik taadas maajas jau nav nodegus'as. Vecmammai sen nav vajadziiga taa maaja, Jaani, esi tik miil,s' n,em pie sevis veco maati in neluudz nevienam lai Tev uzcel, lauku maaju.
 • Rozālija
  +3 +3 0

  Rozālija

  vecmammu ņem pie sevis vai liec pansionātā.Kāda velna pēc un cik ilgā laikā to māju uzcelt pa jaunu?
 • Aleksandrs Jakubaitis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl