Lidostā Rīga aizturēts meklēšanā esošs Latvijas nepilsonis

Komentāri
Lidostā Rīga aizturēts meklēšanā esošs Latvijas nepilsonis
FOTO: LETA

Pagājušās nedēļas nogalē Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 80 likumpārkāpējus.

Lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēts no Londonas ieceļojošs Latvijas nepilsonis, kurš ir policijas meklēšanā. 1984. gadā dzimušais vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijas amatpersonām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izceļošana no valsts liegta vienai Latvijas pilsonei. Lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēta viena Latvijas pilsone, kuras pase nav derīga ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstu teritorijas. 1936. gadā dzimušai sievietei liegta izceļošana no Latvijas.

Tikmēr ieceļošana Latvijā liegta četriem ārzemniekiem. Ventspils ostā un Lidostas Rīga robežkontroles ieceļošana Latvijā liegta vienam Indijas un vienam Kazahstānas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, savukārt Lidostas Rīga un Grebņevas robežkontroles punktos ieceļošana Latvijā liegta vienam Uzbekistānas un vienam Pakistānas pilsonim, jo ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi, kā arī viņiem nebija pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam. Visas personas atgrieztas uz izceļošanas valstīm.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus, valsts iekšienē ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 18 personām – 11 Igaunijas, 4 Krievijas un 3 Lietuvas pilsoņiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl