Komentāri
Lidostā Rīga aiztur vairākas meklēšanā izsludinātas personas
Foto: LETA

Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijas robežsardze aizturējusi vairākas meklēšanā esošas personas, kas mēģinājušas ieceļot vai izceļot no valsts.

Piektdien lidostā Rīga aizturēta meklēšanā izsludināta Latvijas pilsone, kura lidoja uz Londonu, bet svētdien robežsargi aizturējuši citu meklēšanā esošu Latvijas pilsoni, kurš izvēlējies doties uz šo pašu galamērķi. Abiem liegta izceļošana no Latvijas, un viņi nodoti likumsargu rokas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektdien lidostas Rīga robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka no Londonas ieceļojošs Latvijas pilsonis atrodas policijas meklēšanā. Šī persona aizturēta un nodota policijas darbiniekiem.

Tāpat Terehovas robežkontroles punktā konstatēts, ka no Latvijas izceļojošs Latvijas valsts piederīgais atrodas policijas uzraudzībā un personai ir liegts izceļot no valsts. Persona nogādāta Latvijā.

Šajā pašā robežpunktā uz aizdomu pamata par viltotas Lielbritānijas transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības izmantošanu aizturēts Latvijā ar automašīnu Mercedes Benz iebraucošais Rumānijas pilsonis. Pēc detalizētas pārbaudes viltojums dokumentā apstiprinājās. Persona kopā ar transportlīdzekli aizturēta. Uzsākts kriminālprocess.

Tāpat Terehovas robežkontroles punktā konstatēts, ka no Latvijas izbraucošā Polijas pilsoņa vadītās kravas automašīnas Renault Magnum piekabe Krone atrodas starptautiskā meklēšanā. Persona kopā ar autotransportu nodota Valsts policijas darbiniekiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl