Komentāri
Lidostā Rīga aiztur vairākas meklēšanā izsludinātas personas
Foto: LETA

Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijas robežsardze aizturējusi vairākas meklēšanā esošas personas, kas mēģinājušas ieceļot vai izceļot no valsts.

Piektdien lidostā Rīga aizturēta meklēšanā izsludināta Latvijas pilsone, kura lidoja uz Londonu, bet svētdien robežsargi aizturējuši citu meklēšanā esošu Latvijas pilsoni, kurš izvēlējies doties uz šo pašu galamērķi. Abiem liegta izceļošana no Latvijas, un viņi nodoti likumsargu rokas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektdien lidostas Rīga robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka no Londonas ieceļojošs Latvijas pilsonis atrodas policijas meklēšanā. Šī persona aizturēta un nodota policijas darbiniekiem.

Tāpat Terehovas robežkontroles punktā konstatēts, ka no Latvijas izceļojošs Latvijas valsts piederīgais atrodas policijas uzraudzībā un personai ir liegts izceļot no valsts. Persona nogādāta Latvijā.

Šajā pašā robežpunktā uz aizdomu pamata par viltotas Lielbritānijas transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības izmantošanu aizturēts Latvijā ar automašīnu Mercedes Benz iebraucošais Rumānijas pilsonis. Pēc detalizētas pārbaudes viltojums dokumentā apstiprinājās. Persona kopā ar transportlīdzekli aizturēta. Uzsākts kriminālprocess.

Tāpat Terehovas robežkontroles punktā konstatēts, ka no Latvijas izbraucošā Polijas pilsoņa vadītās kravas automašīnas Renault Magnum piekabe Krone atrodas starptautiskā meklēšanā. Persona kopā ar autotransportu nodota Valsts policijas darbiniekiem.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl